PortugalPortugalia
Liga a II-aLiga Portugal 2
Etapa 11

Tondela vs Farense Pronostic și Sfaturi de Pariuri

15 nov. 2026
15:30

Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

35%
35%
30%
TondelaRemizăFarense
Rezultat
Tondela
35%
Total goluri
Sub 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Tondela2
0Remize
2Farense
2Medie Goluri
25%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
28 mai 2023Farense3-1Tondela
22 ian. 2023Tondela1-0Farense
15 mai 2021Farense1-0Tondela
30 ian. 2021Tondela2-0Farense
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Tondela vs Farense: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Tondela cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Tondela vs Farense?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Tondela vs Farense?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Tondela vs Farense?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Tondela vs Farense?
Tondela vs Farense are loc pe 15 nov. 2026.

Informații suplimentare

TondelaTondela

Golgeteri principali

Cascavel
CascavelMijlocaș
1Goluri

Asistențe

Tiago Dias
Tiago DiasAtacant
1Asistențe

Cartonașe

Cascavel
CascavelMijlocaș
30
Carraça
CarraçaFundaș
30
Farru
FarruFundaș
30
Hélder Tavares
Hélder TavaresMijlocaș
30
Cícero
CíceroMijlocaș
30
FarenseFarense

Golgeteri principali

Gonçalo Silva
Gonçalo SilvaFundaș
1Goluri
S. Singh
S. SinghMijlocaș
1Goluri

Asistențe

Mattheus Oliveira
Mattheus OliveiraMijlocaș
1Asistențe

Cartonașe

J. Diazongua Nfinigui
J. Diazongua NfiniguiMijlocaș
31
Alex Pinto
Alex PintoFundaș
30
Cláudio Falcão
Cláudio FalcãoMijlocaș
30
S. Singh
S. SinghMijlocaș
20
Gabriel Barbosa
Gabriel BarbosaAtacant
20

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Tondela
VVVDV
10Jucat
6Victories
0Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.8
Proc. de Victorie %60%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri1.7
Medie Concediate1.1
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

1 nov.Vvs Felgueiras 19323-2
25 oct.Dla AVS1-2
10 oct.Vvs Torreense1-0
19 sept.Vla Imortal Albufeira5-1
12 sept.Vla Portimonense2-0
Farense
VVVVD
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci2
Proc. de Victorie %60%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri1.8
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat10%

Meciuri Recente

24 oct.Dvs Penafiel1-4
17 oct.Vvs AD Marco 093-0
11 oct.Vvs Feirense2-1
4 oct.Vvs Chaves4-0
20 sept.Vla Sacavenense1-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri4
Medie Goluri2
Ambele Echipe Marchează25%
Peste 2.5 Goluri25%
Peste 1.5 Goluri50%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Tondela41 pe meci
Farense41 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Tondela2 (50%)
Farense1 (25%)
28 mai 2023Liga Portugal 2Farense3-1Tondela
22 ian. 2023Liga Portugal 2Tondela1-0Farense
15 mai 2021Primeira LigăFarense1-0Tondela
30 ian. 2021Primeira LigăTondela2-0Farense

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.