Etapa 16
Tigres UANL vs Cruz Azul Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Universitario, San Nicolas de los Garza
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Tigres UANLRemizăCruz Azul
Rezultat
Cruz Azul
45%
Total goluri
Peste 2.5
57%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
7Remize
7
2.2Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
30%Peste 2.5
15 feb. 2026Cruz Azul2-1Tigres UANL
7 dec. 2025Tigres UANL1-1Cruz Azul
4 dec. 2025Cruz Azul1-1Tigres UANL
5 oct. 2025Tigres UANL1-1Cruz Azul
2 mai 2025Cruz Azul1-0Tigres UANL
Întrebări Frecvente
Tigres UANL vs Cruz Azul: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Cruz Azul cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Tigres UANL vs Cruz Azul?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Tigres UANL vs Cruz Azul?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (57% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Tigres UANL vs Cruz Azul?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Când și unde se joacă Tigres UANL vs Cruz Azul?
Tigres UANL vs Cruz Azul are loc pe 7 nov. 2026 la Estadio Universitario.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 8 | 3 | 1 | 32 | 16 | +16 | 27 | ||
| 2 | 13 | 6 | 5 | 2 | 20 | 12 | +8 | 23 | ||
| 3 | 13 | 7 | 2 | 4 | 29 | 22 | +7 | 23 | ||
| 4 | 13 | 6 | 4 | 3 | 28 | 18 | +10 | 22 | ||
| 6 | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 | 23 | -2 | 21 | ||
| 7 | 12 | 6 | 2 | 4 | 23 | 17 | +6 | 20 | ||
| 8 | 12 | 6 | 2 | 4 | 16 | 15 | +1 | 20 | ||
| 9 | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 | 16 | +3 | 19 | ||
| 10 | 14 | 5 | 4 | 5 | 19 | 22 | -3 | 19 | ||
| 11 | 12 | 4 | 5 | 3 | 17 | 16 | +1 | 17 | ||
| 12 | 13 | 4 | 4 | 5 | 19 | 22 | -3 | 16 | ||
| 13 | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | 17 | -4 | 16 | ||
| 14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 14 | 18 | -4 | 14 | ||
| 15 | 14 | 3 | 5 | 6 | 14 | 20 | -6 | 14 | ||
| 16 | 13 | 3 | 4 | 6 | 20 | 18 | +2 | 13 | ||
| 17 | 14 | 2 | 4 | 8 | 16 | 27 | -11 | 10 | ||
| 18 | 14 | 1 | 2 | 11 | 9 | 33 | -24 | 5 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVVED
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 1.9 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
21 oct.Dvs León0-2
17 oct.Ela Chivas Guadalajara1-1
10 oct.Vvs Toluca3-2
27 sept.Vvs Puebla1-0
19 sept.Dla FC Juarez0-2
DEEVV
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3.8 |
| Medie Goluri | 2.2 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
22 oct.Vla CF Pachuca2-1
18 oct.Vvs FC Juarez5-0
12 oct.Ela U.N.A.M. - Pumas3-3
26 sept.Evs Toluca3-3
20 sept.Dla Monterrey0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Peste 2.5 Goluri | 30% |
| Peste 1.5 Goluri | 70% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Tigres UANL | 21 | 1.05 pe meci |
| Cruz Azul | 23 | 1.15 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Tigres UANL | 4 (20%) |
| Cruz Azul | 4 (20%) |
15 feb. 2026Liga MXCruz Azul2-1Tigres UANL
7 dec. 2025Liga MXTigres UANL1-1Cruz Azul
4 dec. 2025Liga MXCruz Azul1-1Tigres UANL
5 oct. 2025Liga MXTigres UANL1-1Cruz Azul
2 mai 2025Cupa Campionilor CONCACAFCruz Azul1-0Tigres UANL
24 apr. 2025Cupa Campionilor CONCACAFTigres UANL1-1Cruz Azul
16 feb. 2025Liga MXTigres UANL2-1Cruz Azul
10 nov. 2024Liga MXCruz Azul1-1Tigres UANL
18 feb. 2024Liga MXCruz Azul1-0Tigres UANL
22 oct. 2023Liga MXTigres UANL2-1Cruz Azul
5 feb. 2023Liga MXCruz Azul0-1Tigres UANL
3 iul. 2022Liga MXTigres UANL2-3Cruz Azul
16 mai 2022Liga MXTigres UANL0-1Cruz Azul
13 mai 2022Liga MXCruz Azul0-1Tigres UANL
3 mar. 2022Liga MXTigres UANL2-2Cruz Azul
17 oct. 2021Liga MXCruz Azul1-1Tigres UANL
18 feb. 2021Liga MXTigres UANL0-2Cruz Azul
30 nov. 2020Liga MXCruz Azul0-1Tigres UANL
27 nov. 2020Liga MXTigres UANL1-3Cruz Azul
18 oct. 2020Liga MXCruz Azul0-2Tigres UANL

