Etapa Group Stage
Tampa Bay Sun W vs DC Power W Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Riverfront Stadium
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Tampa Bay Sun WRemizăDC Power W
Rezultat
Tampa Bay Sun W
45%
Total goluri
Peste 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
1
1.75Medie Goluri
25%Ambele Echipe Marchează
13%Peste 2.5
18 sept. 2026DC Power W1-1Tampa Bay Sun W
11 apr. 2026Tampa Bay Sun W0-2DC Power W
26 mar. 2026DC Power W0-2Tampa Bay Sun W
15 feb. 2026Tampa Bay Sun W1-1DC Power W
24 mai 2025Tampa Bay Sun W2-0DC Power W
Întrebări Frecvente
Tampa Bay Sun W vs DC Power W: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Tampa Bay Sun W cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Tampa Bay Sun W vs DC Power W?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Tampa Bay Sun W vs DC Power W?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Tampa Bay Sun W vs DC Power W?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Tampa Bay Sun W vs DC Power W?
Tampa Bay Sun W vs DC Power W are loc pe 1 nov. 2026 la Riverfront Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 17 | 6 | +11 | 22 | ||
| 2 | 8 | 4 | 2 | 2 | 16 | 11 | +5 | 14 | ||
| 3 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 11 | ||
| 4 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 9 | +2 | 11 | ||
| 5 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 6 | +4 | 10 | ||
| 6 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 9 | ||
| 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 7 | ||
| 8 | 9 | 2 | 0 | 7 | 7 | 16 | -9 | 6 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEEDD
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
17 oct.Dla Lexington W1-2
10 oct.Dvs Carolina Ascent W0-3
4 oct.Evs Lexington W1-1
18 sept.Ela DC Power W1-1
12 sept.Vvs Fort Lauderdale United W2-1
EDEVD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.2 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
16 oct.Dla Carolina Ascent W0-1
22 sept.Vvs Fort Lauderdale United W2-1
18 sept.Evs Tampa Bay Sun W1-1
13 sept.Dla Dallas Trinity W1-2
4 sept.Evs Sporting JAX W1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 8 |
| Medie Goluri | 1.75 |
| Ambele Echipe Marchează | 25% |
| Peste 2.5 Goluri | 13% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Tampa Bay Sun W | 10 | 1.25 pe meci |
| DC Power W | 4 | 0.5 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Tampa Bay Sun W | 5 (63%) |
| DC Power W | 2 (25%) |
18 sept. 2026USL Super LigăDC Power W1-1Tampa Bay Sun W
11 apr. 2026USL Super LigăTampa Bay Sun W0-2DC Power W
26 mar. 2026USL Super LigăDC Power W0-2Tampa Bay Sun W
15 feb. 2026USL Super LigăTampa Bay Sun W1-1DC Power W
24 mai 2025USL Super LigăTampa Bay Sun W2-0DC Power W
18 apr. 2025USL Super LigăDC Power W0-1Tampa Bay Sun W
2 oct. 2024USL Super LigăDC Power W0-3Tampa Bay Sun W
24 aug. 2024USL Super LigăTampa Bay Sun W0-0DC Power W

