Etapa 13
Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Szeged 2011RemizăSzentlőrinc SE
Rezultat
Szeged 2011
45%
Total goluri
Sub 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
59%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
6
2.3Medie Goluri
40%Ambele Echipe Marchează
30%Peste 2.5
22 mar. 2026Szentlőrinc SE0-2Szeged 2011
28 sept. 2025Szeged 20112-0Szentlőrinc SE
13 apr. 2025Szeged 20111-3Szentlőrinc SE
6 oct. 2024Szentlőrinc SE0-0Szeged 2011
5 feb. 2023Szeged 20112-4Szentlőrinc SE
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE?
Modelul nostru prezice Szeged 2011 cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Când și unde se joacă Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE?
Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE are loc pe 7 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 26 | 12 | +14 | 23 | ||
| 2 | 10 | 6 | 4 | 0 | 22 | 13 | +9 | 22 | ||
| 3 | 10 | 6 | 2 | 2 | 18 | 12 | +6 | 20 | ||
| 4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 16 | 15 | +1 | 19 | ||
| 5 | 10 | 4 | 5 | 1 | 18 | 13 | +5 | 17 | ||
| 6 | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | 11 | +5 | 17 | ||
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 15 | ||
| 8 | 10 | 4 | 0 | 6 | 14 | 12 | +2 | 12 | ||
| 9 | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | 18 | -5 | 12 | ||
| 10 | 10 | 2 | 5 | 3 | 14 | 16 | -2 | 11 | ||
| 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 15 | -5 | 11 | ||
| 12 | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 12 | -1 | 10 | ||
| 13 | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | 10 | -1 | 10 | ||
| 14 | 10 | 3 | 0 | 7 | 7 | 14 | -7 | 9 | ||
| 15 | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | 18 | -9 | 7 | ||
| 16 | 10 | 1 | 1 | 8 | 9 | 22 | -13 | 4 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVDEV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
18 oct.Vla Karcag SE2-1
10 oct.Ela Mezőkövesd-Zsóry1-1
19 sept.Dla Kecskeméti TE0-1
12 sept.Vla Iváncsa4-0
6 sept.Ela Csákvár2-2
VVDED
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
18 oct.Dvs Gyirmót SE1-2
13 oct.Ela Diosgyőri VTK1-1
10 oct.Dla Fehérvár FC0-3
20 sept.Vvs BVSC2-1
13 sept.Vla Gyulai Termál1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 10 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Peste 2.5 Goluri | 30% |
| Peste 1.5 Goluri | 70% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Szeged 2011 | 9 | 0.9 pe meci |
| Szentlőrinc SE | 14 | 1.4 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Szeged 2011 | 3 (30%) |
| Szentlőrinc SE | 4 (40%) |
22 mar. 2026NB IISzentlőrinc SE0-2Szeged 2011
28 sept. 2025NB IISzeged 20112-0Szentlőrinc SE
13 apr. 2025NB IISzeged 20111-3Szentlőrinc SE
6 oct. 2024NB IISzentlőrinc SE0-0Szeged 2011
5 feb. 2023NB IISzeged 20112-4Szentlőrinc SE
14 aug. 2022NB IISzentlőrinc SE2-0Szeged 2011
6 mar. 2022NB IISzentlőrinc SE1-0Szeged 2011
12 sept. 2021NB IISzeged 20110-1Szentlőrinc SE
31 ian. 2021NB IISzentlőrinc SE2-1Szeged 2011
9 aug. 2020NB IISzeged 20111-1Szentlőrinc SE

