HungaryUngaria
NB IINB II
Etapa 13

Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
Szeged 2011RemizăSzentlőrinc SE
Rezultat
Szeged 2011
45%
Total goluri
Sub 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
59%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Szeged 20112
2Remize
6Szentlőrinc SE
2.3Medie Goluri
40%Ambele Echipe Marchează
30%Peste 2.5
22 mar. 2026Szentlőrinc SE0-2Szeged 2011
28 sept. 2025Szeged 20112-0Szentlőrinc SE
13 apr. 2025Szeged 20111-3Szentlőrinc SE
6 oct. 2024Szentlőrinc SE0-0Szeged 2011
5 feb. 2023Szeged 20112-4Szentlőrinc SE
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE?
Modelul nostru prezice Szeged 2011 cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Când și unde se joacă Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE?
Szeged 2011 vs Szentlőrinc SE are loc pe 7 nov. 2026.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1SoroksárSoroksár107212612+1423
2Tiszakecske FCTiszakecske FC106402213+922
3Kecskeméti TEKecskeméti TE106221812+620
4Gyirmót SEGyirmót SE106131615+119
5KazincbarcikaiKazincbarcikai104511813+517
6Mezőkövesd-ZsóryMezőkövesd-Zsóry105231611+517
7AjkaAjka104331413+115
8Fehérvár FCFehérvár FC104061412+212
9Diosgyőri VTKDiosgyőri VTK103341318-512
10Karcag SEKarcag SE102531416-211
11Szentlőrinc SESzentlőrinc SE103251015-511
12BVSCBVSC93151112-110
13Szeged 2011Szeged 20119243910-110
14Nagykanizsai ULENagykanizsai ULE10307714-79
15Kozármisleny FCKozármisleny FC10217918-97
16CsákvárCsákvár10118922-134
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Szeged 2011
EVDEV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.3
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.3
Medie Goluri1.3
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

18 oct.Vla Karcag SE2-1
10 oct.Ela Mezőkövesd-Zsóry1-1
19 sept.Dla Kecskeméti TE0-1
12 sept.Vla Iváncsa4-0
6 sept.Ela Csákvár2-2
Szentlőrinc SE
VVDED
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci1.3
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2.6
Medie Goluri1.1
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

18 oct.Dvs Gyirmót SE1-2
13 oct.Ela Diosgyőri VTK1-1
10 oct.Dla Fehérvár FC0-3
20 sept.Vvs BVSC2-1
13 sept.Vla Gyulai Termál1-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri10
Medie Goluri2.3
Ambele Echipe Marchează40%
Peste 2.5 Goluri30%
Peste 1.5 Goluri70%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Szeged 201190.9 pe meci
Szentlőrinc SE141.4 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Szeged 20113 (30%)
Szentlőrinc SE4 (40%)
22 mar. 2026NB IISzentlőrinc SE0-2Szeged 2011
28 sept. 2025NB IISzeged 20112-0Szentlőrinc SE
13 apr. 2025NB IISzeged 20111-3Szentlőrinc SE
6 oct. 2024NB IISzentlőrinc SE0-0Szeged 2011
5 feb. 2023NB IISzeged 20112-4Szentlőrinc SE
14 aug. 2022NB IISzentlőrinc SE2-0Szeged 2011
6 mar. 2022NB IISzentlőrinc SE1-0Szeged 2011
12 sept. 2021NB IISzeged 20110-1Szentlőrinc SE
31 ian. 2021NB IISzentlőrinc SE2-1Szeged 2011
9 aug. 2020NB IISzeged 20111-1Szentlőrinc SE

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.