Etapa 13
Swansea vs Blackburn Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Swansea.com Stadium, Swansea
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
SwanseaRemizăBlackburn
Rezultat
Swansea
45%
Total goluri
Sub 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
6
2.84Medie Goluri
58%Ambele Echipe Marchează
63%Peste 2.5
20 ian. 2026Swansea3-1Blackburn
30 sept. 2025Blackburn1-2Swansea
22 feb. 2025Swansea3-0Blackburn
19 oct. 2024Blackburn1-0Swansea
2 mar. 2024Swansea2-1Blackburn
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Swansea vs Blackburn?
Modelul nostru prezice Swansea cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Swansea vs Blackburn?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Swansea vs Blackburn?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Swansea vs Blackburn?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Când și unde se joacă Swansea vs Blackburn?
Swansea vs Blackburn are loc pe 31 oct. 2026 la Swansea.com Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
J. OpokuMijlocaș
1Goluri
A. IdahAtacant
1Goluri
Asistențe
J. TymonFundaș
1Asistențe
Z. VipotnikAtacant
1Asistențe
Cartonașe
J. TymonFundaș
10
F. LissahFundaș
10
M. WidellMijlocaș
10
Golgeteri principali
S. McLoughlinFundaș
1Goluri
A. GuðjohnsenAtacant
1Goluri
Asistențe
R. MorishitaMijlocaș
1Asistențe
O. AfolayanMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
H. PickeringFundaș
10
A. ForshawMijlocaș
10
T. CantwellMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVVVV
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.3 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 0.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
13 oct.Vla Millwall1-0
10 oct.Vvs Norwich2-1
19 sept.Vla Lincoln City2-1
12 sept.Vvs Burnley3-1
8 sept.Dla Southampton1-3
DVEVV
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
13 oct.Vla Bristol City1-0
10 oct.Vvs Cardiff2-1
19 sept.Ela Portsmouth2-2
12 sept.Vvs Millwall3-1
8 sept.Dvs Sheffield United1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 19 |
| Medie Goluri | 2.84 |
| Ambele Echipe Marchează | 58% |
| Peste 2.5 Goluri | 63% |
| Peste 1.5 Goluri | 79% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Swansea | 30 | 1.58 pe meci |
| Blackburn | 24 | 1.26 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Swansea | 5 (26%) |
| Blackburn | 3 (16%) |
20 ian. 2026CampionatSwansea3-1Blackburn
30 sept. 2025CampionatBlackburn1-2Swansea
22 feb. 2025CampionatSwansea3-0Blackburn
19 oct. 2024CampionatBlackburn1-0Swansea
2 mar. 2024CampionatSwansea2-1Blackburn
28 oct. 2023CampionatBlackburn0-1Swansea
18 feb. 2023CampionatBlackburn1-0Swansea
6 aug. 2022CampionatSwansea0-3Blackburn
5 feb. 2022CampionatSwansea1-0Blackburn
7 aug. 2021CampionatBlackburn2-1Swansea
9 mar. 2021CampionatBlackburn1-1Swansea
31 oct. 2020CampionatSwansea2-0Blackburn
29 feb. 2020CampionatBlackburn2-2Swansea
11 dec. 2019CampionatSwansea1-1Blackburn
5 mai 2019CampionatBlackburn2-2Swansea
23 oct. 2018CampionatSwansea3-1Blackburn
24 ian. 2015Cupa FABlackburn3-1Swansea
14 apr. 2012Premieră LigaSwansea3-0Blackburn
3 dec. 2011Premieră LigaBlackburn4-2Swansea

