ThailandThailanda
Liga Thai 1Liga 1 Thailandeză
Etapa 7

Sukhothai FC vs Ayutthaya FC Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Thalay Luang Stadium, Sukhothai

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
Sukhothai FCRemizăAyutthaya FC
Rezultat
Ayutthaya FC
45%
Total goluri
Peste 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Sukhothai FC2
2Remize
0Ayutthaya FC
3Medie Goluri
75%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
14 feb. 2026Sukhothai FC1-1Ayutthaya FC
4 oct. 2025Ayutthaya FC1-1Sukhothai FC
30 apr. 2022Ayutthaya FC1-2Sukhothai FC
5 sept. 2021Sukhothai FC5-0Ayutthaya FC
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Sukhothai FC vs Ayutthaya FC: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Ayutthaya FC cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Sukhothai FC vs Ayutthaya FC?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Sukhothai FC vs Ayutthaya FC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Sukhothai FC vs Ayutthaya FC?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Sukhothai FC vs Ayutthaya FC?
Sukhothai FC vs Ayutthaya FC are loc pe 1 nov. 2026 la Thalay Luang Stadium.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Port FCPort FC6501147+715
2PrachuapPrachuap641183+513
3Buriram UnitedBuriram United6411117+413
4RatchaburiRatchaburi6312126+610
5Uthai ThaniUthai Thani6312139+410
6Ayutthaya FCAyutthaya FC631297+210
7Bangkok UnitedBangkok United631286+210
8Sisaket UnitedSisaket United631288010
9BG Pathum UnitedBG Pathum United623197+29
10Sukhothai FCSukhothai FC63031013-39
11Rayong FCRayong FC6222911-28
12Lamphun WarriorLamphun Warrior6213810-27
13Chiangrai UnitedChiangrai United611448-44
14PattaniPattani6114511-64
15Chonburi FCChonburi FC6105610-43
16Rasi Salai UnitedRasi Salai United6015819-111

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Sukhothai FC
DVDVV
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci1.3
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci3.2
Medie Goluri1.5
Medie Concediate1.7
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

25 oct.Vla Uthai Thani2-1
17 oct.Vvs Rasi Salai United5-1
9 oct.Dla Ratchaburi0-6
20 sept.Vvs Port FC2-1
13 sept.Dla Prachuap0-1
Ayutthaya FC
VDEDV
10Jucat
3Victories
1Remize
6Înfrângeri
Puncte/Meci1
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci3.2
Medie Goluri1.2
Medie Concediate2
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

25 oct.Vla Rasi Salai United4-1
16 oct.Dvs Lamphun Warrior0-2
10 oct.Ela BG Pathum United1-1
18 sept.Dvs Uthai Thani1-2
12 sept.Vla Sisaket United1-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri4
Medie Goluri3
Ambele Echipe Marchează75%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri100%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Sukhothai FC92.25 pe meci
Ayutthaya FC30.75 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Sukhothai FC1 (25%)
Ayutthaya FC0 (0%)
14 feb. 2026Liga 1 ThailandezăSukhothai FC1-1Ayutthaya FC
4 oct. 2025Liga 1 ThailandezăAyutthaya FC1-1Sukhothai FC
30 apr. 2022Liga 2 ThailandezăAyutthaya FC1-2Sukhothai FC
5 sept. 2021Liga 2 ThailandezăSukhothai FC5-0Ayutthaya FC

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.