Etapa 14
Stockport County vs AFC Wimbledon Pronostic și Sfaturi de Pariuri
31 oct. 2026
15:00
Edgeley Park, Stockport
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Stockport CountyRemizăAFC Wimbledon
Rezultat
Stockport County
45%
Total goluri
Peste 2.5
61%
Ambele echipe marchează
Da
63%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
1
1.83Medie Goluri
17%Ambele Echipe Marchează
33%Peste 2.5
15 apr. 2026AFC Wimbledon0-2Stockport County
28 mar. 2026Stockport County3-0AFC Wimbledon
1 apr. 2024Stockport County1-0AFC Wimbledon
9 sept. 2023AFC Wimbledon1-2Stockport County
28 ian. 2023AFC Wimbledon1-0Stockport County
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Stockport County vs AFC Wimbledon?
Modelul nostru prezice Stockport County cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Stockport County vs AFC Wimbledon?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Stockport County vs AFC Wimbledon?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (61% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Stockport County vs AFC Wimbledon?
Ambele echipe marchează: Da (63% încredere).
Când și unde se joacă Stockport County vs AFC Wimbledon?
Stockport County vs AFC Wimbledon are loc pe 31 oct. 2026 la Edgeley Park.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
J. DiamondMijlocaș
1Goluri
R. GloverMijlocaș
1Goluri
K. WoottonAtacant
1Goluri
Asistențe
J. DiamondMijlocaș
1Asistențe
L. BateMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
Fără date
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
M. HippolyteMijlocaș
10
M. BrowneAtacant
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDEVV
10Jucat
5Victories
1Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3.6 |
| Medie Goluri | 2.1 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
10 oct.Vvs Barnsley3-1
26 sept.Vvs Peterborough1-0
19 sept.Ela Sheffield Wednesday0-0
12 sept.Dvs Leicester3-4
5 sept.Vla Wigan4-0
VVEED
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
10 oct.Dla Plymouth1-2
26 sept.Ela Cambridge United1-1
17 sept.Evs Milton Keynes Dons0-0
12 sept.Vvs Doncaster1-0
7 sept.Vla Bromley2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 6 |
| Medie Goluri | 1.83 |
| Ambele Echipe Marchează | 17% |
| Peste 2.5 Goluri | 33% |
| Peste 1.5 Goluri | 50% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Stockport County | 9 | 1.5 pe meci |
| AFC Wimbledon | 2 | 0.33 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Stockport County | 4 (67%) |
| AFC Wimbledon | 1 (17%) |
15 apr. 2026Liga 1AFC Wimbledon0-2Stockport County
28 mar. 2026Liga 1Stockport County3-0AFC Wimbledon
1 apr. 2024Liga 2Stockport County1-0AFC Wimbledon
9 sept. 2023Liga 2AFC Wimbledon1-2Stockport County
28 ian. 2023Liga 2AFC Wimbledon1-0Stockport County
3 sept. 2022Liga 2Stockport County1-0AFC Wimbledon

