Etapa 9
Stellenbosch vs Chippa United Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Danie Craven Stadium, Stellenbosch
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
StellenboschRemizăChippa United
Rezultat
Stellenbosch
45%
Total goluri
Sub 2.5
58%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Stellenbosch nu au marcat în 3 din 7 meciuri (43%)
Sub 2.5 goluri în 5 din ultimele 6 meciuri ale Stellenbosch (83%)
Chippa United nu au marcat în 3 din 7 meciuri (43%)
Statistici Cheie
6Remize
2
1.57Medie Goluri
43%Ambele Echipe Marchează
21%Peste 2.5
21 mar. 2026Stellenbosch2-1Chippa United
28 sept. 2025Chippa United0-0Stellenbosch
30 apr. 2025Stellenbosch1-0Chippa United
23 oct. 2024Chippa United0-2Stellenbosch
1 mar. 2024Stellenbosch1-1Chippa United
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Stellenbosch vs Chippa United?
Modelul nostru prezice Stellenbosch cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Stellenbosch vs Chippa United?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Stellenbosch vs Chippa United?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Stellenbosch vs Chippa United?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (58% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Stellenbosch vs Chippa United?
Stellenbosch vs Chippa United are loc pe 30 oct. 2026 la Danie Craven Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 8 | +15 | 23 | ||
| 2 | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 1 | +18 | 22 | ||
| 3 | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 8 | +4 | 19 | ||
| 4 | 8 | 3 | 5 | 0 | 13 | 8 | +5 | 14 | ||
| 5 | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | +2 | 12 | ||
| 6 | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 11 | ||
| 7 | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | +1 | 10 | ||
| 8 | 7 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 8 | ||
| 9 | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 8 | ||
| 10 | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 10 | -2 | 7 | ||
| 11 | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | -2 | 7 | ||
| 12 | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 6 | ||
| 13 | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 4 | ||
| 14 | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3 | ||
| 15 | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3 | ||
| 16 | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDEEE
10Jucat
2Victories
5Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 1.4 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 0.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 60% |
Meciuri Recente
13 oct.Ela Kaizer Chiefs1-1
11 sept.Evs Sekhukhune United1-1
1 sept.Ela Yalova Yeşilovaspor0-0
26 aug.Dla Golden Arrows0-1
14 aug.Vvs Marumo Gallants3-1
EDEEV
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 0.6 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
20 sept.Vla TS Galaxy1-0
12 sept.Evs Mamelodi Sundowns1-1
5 sept.Evs Milford FC0-0
16 aug.Dvs Orlando Pirates0-3
1 aug.Ela Golden Arrows0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 14 |
| Medie Goluri | 1.57 |
| Ambele Echipe Marchează | 43% |
| Peste 2.5 Goluri | 21% |
| Peste 1.5 Goluri | 57% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Stellenbosch | 14 | 1 pe meci |
| Chippa United | 8 | 0.57 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Stellenbosch | 6 (43%) |
| Chippa United | 5 (36%) |
21 mar. 2026Premier Soccer LigăStellenbosch2-1Chippa United
28 sept. 2025Premier Soccer LigăChippa United0-0Stellenbosch
30 apr. 2025Premier Soccer LigăStellenbosch1-0Chippa United
23 oct. 2024Premier Soccer LigăChippa United0-2Stellenbosch
1 mar. 2024Premier Soccer LigăStellenbosch1-1Chippa United
11 nov. 2023Premier Soccer LigăChippa United0-0Stellenbosch
4 feb. 2023Premier Soccer LigăChippa United1-2Stellenbosch
30 dec. 2022Premier Soccer LigăStellenbosch1-1Chippa United
17 apr. 2022Premier Soccer LigăChippa United1-0Stellenbosch
25 sept. 2021Premier Soccer LigăStellenbosch2-1Chippa United
1 mai 2021Premier Soccer LigăChippa United1-0Stellenbosch
21 nov. 2020Premier Soccer LigăStellenbosch2-0Chippa United
28 aug. 2020Premier Soccer LigăStellenbosch1-1Chippa United
3 aug. 2019Premier Soccer LigăChippa United0-0Stellenbosch

