Etapa 11
St. Johnstone vs Motherwell Pronostic și Sfaturi de Pariuri
McDiarmid Park, Perth
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
St. JohnstoneRemizăMotherwell
Rezultat
St. Johnstone
45%
Total goluri
Peste 2.5
58%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
5
2.61Medie Goluri
72%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
26 apr. 2025Motherwell3-2St. Johnstone
25 ian. 2025St. Johnstone2-1Motherwell
18 ian. 2025St. Johnstone1-0Motherwell
9 nov. 2024Motherwell2-1St. Johnstone
31 aug. 2024St. Johnstone1-2Motherwell
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga St. Johnstone vs Motherwell?
Modelul nostru prezice St. Johnstone cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în St. Johnstone vs Motherwell?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru St. Johnstone vs Motherwell?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în St. Johnstone vs Motherwell?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (58% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă St. Johnstone vs Motherwell?
St. Johnstone vs Motherwell are loc pe 28 oct. 2026 la McDiarmid Park.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
J. FowlerAtacant
1Goluri
C. DiabateFundaș
1Goluri
R. PatonMijlocaș
1Goluri
K. FotheringhamAtacant
1Goluri
Asistențe
J. GullanMijlocaș
2Asistențe
J. FowlerAtacant
1Asistențe
S. StantonMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
C. DiabateFundaș
10
J. GullanMijlocaș
10
L. SmithFundaș
10
Golgeteri principali
L. FadingerMijlocaș
1Goluri
I. SaidAtacant
1Goluri
Asistențe
Dylan WilliamsFundaș
1Asistențe
Cartonașe
L. FadingerMijlocaș
20
T. SparrowFundaș
10
M. MoormannFundaș
10
O. PriestmanMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVDEV
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Vla Aberdeen1-0
19 sept.Evs Falkirk1-1
9 sept.Dvs Celtic0-1
6 sept.Vvs Hibernian2-1
2 sept.Ela Dundee1-1
VDDDD
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
11 oct.Dvs Celtic0-2
19 sept.Dla Dundee1-2
15 sept.Dvs Aberdeen0-4
5 sept.Dla Rangers0-1
2 sept.Vvs Dundee United3-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 18 |
| Medie Goluri | 2.61 |
| Ambele Echipe Marchează | 72% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 94% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| St. Johnstone | 25 | 1.39 pe meci |
| Motherwell | 22 | 1.22 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| St. Johnstone | 3 (17%) |
| Motherwell | 2 (11%) |
26 apr. 2025Premier League ScoțiaMotherwell3-2St. Johnstone
25 ian. 2025Premier League ScoțiaSt. Johnstone2-1Motherwell
18 ian. 2025Cupa ScoțieiSt. Johnstone1-0Motherwell
9 nov. 2024Premier League ScoțiaMotherwell2-1St. Johnstone
31 aug. 2024Premier League ScoțiaSt. Johnstone1-2Motherwell
19 mai 2024Premier League ScoțiaMotherwell1-2St. Johnstone
27 ian. 2024Premier League ScoțiaSt. Johnstone1-1Motherwell
9 dec. 2023Premier League ScoțiaMotherwell1-1St. Johnstone
7 nov. 2023Premier League ScoțiaSt. Johnstone2-2Motherwell
13 mai 2023Premier League ScoțiaSt. Johnstone0-2Motherwell
1 feb. 2023Premier League ScoțiaMotherwell0-2St. Johnstone
12 nov. 2022Premier League ScoțiaSt. Johnstone1-1Motherwell
6 aug. 2022Premier League ScoțiaMotherwell1-2St. Johnstone
19 mar. 2022Premier League ScoțiaSt. Johnstone2-1Motherwell
18 dec. 2021Premier League ScoțiaMotherwell2-0St. Johnstone
8 aug. 2021Premier League ScoțiaSt. Johnstone1-1Motherwell
20 feb. 2021Premier League ScoțiaMotherwell0-3St. Johnstone
21 nov. 2020Premier League ScoțiaSt. Johnstone1-1Motherwell

