Etapa 13
Slovácko vs Teplice Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Mestsky stadion Miroslava Valenty, Uherske Hradiste
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
SlováckoRemizăTeplice
Rezultat
Teplice
45%
Total goluri
Peste 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
6
2.06Medie Goluri
39%Ambele Echipe Marchează
22%Peste 2.5
3 mai 2026Teplice1-1Slovácko
13 dec. 2025Teplice1-0Slovácko
16 aug. 2025Slovácko2-1Teplice
11 mai 2025Teplice1-0Slovácko
15 mar. 2025Teplice1-0Slovácko
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Slovácko vs Teplice?
Modelul nostru prezice Teplice cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Slovácko vs Teplice?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Slovácko vs Teplice?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Slovácko vs Teplice?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Când și unde se joacă Slovácko vs Teplice?
Slovácko vs Teplice are loc pe 31 oct. 2026 la Mestsky stadion Miroslava Valenty.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 6 | +20 | 26 | ||
| 2 | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | +7 | 20 | ||
| 3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 20 | 12 | +8 | 18 | ||
| 4 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 13 | +4 | 17 | ||
| 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 14 | +3 | 17 | ||
| 6 | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | +3 | 17 | ||
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 16 | +2 | 17 | ||
| 8 | 10 | 5 | 1 | 4 | 12 | 13 | -1 | 16 | ||
| 9 | 10 | 4 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 15 | ||
| 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 14 | ||
| 11 | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | 17 | +3 | 13 | ||
| 12 | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 18 | -11 | 10 | ||
| 13 | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | 20 | -9 | 8 | ||
| 14 | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 16 | -7 | 8 | ||
| 15 | 10 | 1 | 4 | 5 | 9 | 16 | -7 | 7 | ||
| 16 | 10 | 0 | 1 | 9 | 8 | 20 | -12 | 1 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EDVEV
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
11 oct.Vla Slovan Liberec2-0
19 sept.Evs Baník Ostrava2-2
16 sept.Vla Neratovice-Byškovice4-0
12 sept.Dla Bohemians 19050-2
5 sept.Evs Pardubice0-0
VDVVE
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3.5 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Evs Sigma Olomouc1-1
20 sept.Vla Hradec Králové2-0
16 sept.Vla Táborsko5-0
13 sept.Dvs Slavia Praga0-2
6 sept.Vla Zlín3-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 18 |
| Medie Goluri | 2.06 |
| Ambele Echipe Marchează | 39% |
| Peste 2.5 Goluri | 22% |
| Peste 1.5 Goluri | 72% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Slovácko | 20 | 1.11 pe meci |
| Teplice | 17 | 0.94 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Slovácko | 5 (28%) |
| Teplice | 7 (39%) |
3 mai 2026Liga CehăTeplice1-1Slovácko
13 dec. 2025Liga CehăTeplice1-0Slovácko
16 aug. 2025Liga CehăSlovácko2-1Teplice
11 mai 2025Liga CehăTeplice1-0Slovácko
15 mar. 2025Liga CehăTeplice1-0Slovácko
20 oct. 2024Liga CehăSlovácko0-2Teplice
16 mar. 2024Liga CehăTeplice1-1Slovácko
7 oct. 2023Liga CehăSlovácko2-0Teplice
15 apr. 2023Liga CehăTeplice1-3Slovácko
23 oct. 2022Liga CehăSlovácko2-1Teplice
6 mar. 2022Liga CehăTeplice0-1Slovácko
2 oct. 2021Liga CehăSlovácko3-2Teplice
12 feb. 2021Liga CehăSlovácko2-0Teplice
12 sept. 2020Liga CehăTeplice0-2Slovácko
8 mar. 2020Liga CehăTeplice0-0Slovácko
21 sept. 2019Liga CehăSlovácko1-1Teplice
30 mar. 2019Liga CehăTeplice2-0Slovácko
20 oct. 2018Liga CehăSlovácko0-2Teplice

