Etapa 1
Shkëndija vs Skopje Pronostic și Sfaturi de Pariuri
FFM - Teren na Fudbalska Federacija na Makedonija
Corect
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
3 : 0
FT
Sfaturi de pariere
ShkëndijaRemizăSkopje
Rezultat
Shkëndija
50%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
1Remize
0
2.33Medie Goluri
25%Ambele Echipe Marchează
42%Peste 2.5
18 oct. 2026Skopje1-3Shkëndija
26 iul. 2026Shkëndija3-0Skopje
19 mar. 2023Skopje0-2Shkëndija
26 oct. 2022Skopje0-1Shkëndija
17 aug. 2022Shkëndija2-0Skopje
Întrebări Frecvente
Shkëndija vs Skopje: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Shkëndija cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Shkëndija vs Skopje?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Vor marca ambele echipe în Shkëndija vs Skopje?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Când și unde se joacă Shkëndija vs Skopje?
Shkëndija vs Skopje are loc pe 26 iul. 2026 la FFM - Teren na Fudbalska Federacija na Makedonija.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVEVE
10Jucat
5Victories
4Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.9 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
24 oct.Evs Vardar Skopje0-0
18 oct.Vla Skopje3-1
11 oct.Ela Shkëndija Haraçinë1-1
18 sept.Vvs Bashkimi Kumanovo4-1
11 sept.Ela Aresimi2-2
DDDDD
10Jucat
0Victories
3Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.3 |
| Proc. de Victorie % | 0% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 0.5 |
| Medie Concediate | 2 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
24 oct.Dla Struga0-4
18 oct.Dvs Shkëndija1-3
11 oct.Dvs Vardar Skopje1-2
14 sept.Dla Shkëndija Haraçinë0-1
5 sept.Dvs Bashkimi Kumanovo1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 12 |
| Medie Goluri | 2.33 |
| Ambele Echipe Marchează | 25% |
| Peste 2.5 Goluri | 42% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Shkëndija | 25 | 2.08 pe meci |
| Skopje | 3 | 0.25 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Shkëndija | 9 (75%) |
| Skopje | 1 (8%) |
18 oct. 2026Prima LigăSkopje1-3Shkëndija
26 iul. 2026Prima LigăShkëndija3-0Skopje
19 mar. 2023Prima LigăSkopje0-2Shkëndija
26 oct. 2022Prima LigăSkopje0-1Shkëndija
17 aug. 2022Prima LigăShkëndija2-0Skopje
19 mar. 2022Prima LigăSkopje0-2Shkëndija
12 dec. 2021Prima LigăShkëndija1-0Skopje
19 sept. 2021Prima LigăSkopje0-2Shkëndija
13 mai 2018Prima LigăShkëndija3-1Skopje
1 apr. 2018Prima LigăSkopje0-0Shkëndija
19 nov. 2017Prima LigăShkëndija4-0Skopje
24 sept. 2017Prima LigăSkopje1-2Shkëndija

