Etapa 5
Shinnik Yaroslavl vs Arsenal Tula Pronostic și Sfaturi de Pariuri
8 aug. 2026
2-2
Final
Stadion Shinnik, Yaroslavl
Incorect
Selecția noastră
Total goluri
Sub 2.5
2 : 2
FT
Sfaturi de pariere
Shinnik YaroslavlRemizăArsenal Tula
Rezultat
Shinnik Yaroslavl
39%
Total goluri
Sub 2.5
58%
Ambele echipe marchează
Nu
51%
Dublă șansă
Acasă/Afara
35%
Handicap asiatic
H. Gazde -0.25
@ 1.95
51%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
1
2.22Medie Goluri
56%Ambele Echipe Marchează
33%Peste 2.5
8 aug. 2026Shinnik Yaroslavl2-2Arsenal Tula
18 apr. 2026Shinnik Yaroslavl2-0Arsenal Tula
25 iul. 2025Arsenal Tula1-1Shinnik Yaroslavl
20 apr. 2025Shinnik Yaroslavl2-1Arsenal Tula
26 oct. 2024Arsenal Tula1-1Shinnik Yaroslavl
Întrebări Frecvente
Shinnik Yaroslavl vs Arsenal Tula: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Shinnik Yaroslavl cu 39% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Shinnik Yaroslavl vs Arsenal Tula: care este pontul nostru de Handicap asiatic?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Shinnik Yaroslavl -0.25 cu 51% încredere.
Câte goluri în Shinnik Yaroslavl vs Arsenal Tula?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (58% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Shinnik Yaroslavl vs Arsenal Tula?
Ambele echipe marchează: Nu (51% încredere).
Este dubla șansă 12 un pariu bun pentru Shinnik Yaroslavl vs Arsenal Tula?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 12 cu 35% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Shinnik Yaroslavl vs Arsenal Tula?
Shinnik Yaroslavl vs Arsenal Tula are loc pe 8 aug. 2026 la Stadion Shinnik.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 12 | 1 | 1 | 43 | 15 | +28 | 37 | ||
| 2 | 14 | 9 | 2 | 3 | 23 | 14 | +9 | 29 | ||
| 3 | 15 | 8 | 4 | 3 | 27 | 12 | +15 | 28 | ||
| 4 | 14 | 8 | 3 | 3 | 20 | 13 | +7 | 27 | ||
| 5 | 15 | 8 | 3 | 4 | 20 | 18 | +2 | 27 | ||
| 6 | 14 | 7 | 4 | 3 | 22 | 10 | +12 | 25 | ||
| 7 | 14 | 5 | 6 | 3 | 18 | 14 | +4 | 21 | ||
| 8 | 14 | 4 | 8 | 2 | 18 | 14 | +4 | 20 | ||
| 9 | 15 | 5 | 4 | 6 | 23 | 18 | +5 | 19 | ||
| 10 | 15 | 5 | 3 | 7 | 20 | 22 | -2 | 18 | ||
| 11 | 14 | 4 | 4 | 6 | 15 | 26 | -11 | 16 | ||
| 12 | 14 | 4 | 3 | 7 | 18 | 23 | -5 | 15 | ||
| 13 | 15 | 3 | 5 | 7 | 16 | 30 | -14 | 14 | ||
| 14 | 14 | 3 | 4 | 7 | 16 | 23 | -7 | 13 | ||
| 15 | 14 | 3 | 4 | 7 | 11 | 25 | -14 | 13 | ||
| 16 | 14 | 4 | 0 | 10 | 10 | 21 | -11 | 12 | ||
| 17 | 15 | 2 | 4 | 9 | 18 | 28 | -10 | 10 | ||
| 18 | 14 | 2 | 4 | 8 | 10 | 22 | -12 | 10 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEVDE
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
18 oct.Ela Veles1-1
14 oct.Dla Nizhny Novgorod0-4
10 oct.Vvs Tekstilshchik2-0
27 sept.Evs Ska-khabarovsk0-0
18 sept.Dvs KAMAZ0-1
DEDVD
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
17 oct.Dla FC UFA0-2
9 oct.Vvs Spartak Kostroma3-2
16 sept.Dla Enisey1-3
13 sept.Evs Ska-khabarovsk2-2
8 sept.Dla Tekstilshchik0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 2.22 |
| Ambele Echipe Marchează | 56% |
| Peste 2.5 Goluri | 33% |
| Peste 1.5 Goluri | 78% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Shinnik Yaroslavl | 12 | 1.33 pe meci |
| Arsenal Tula | 8 | 0.89 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Shinnik Yaroslavl | 3 (33%) |
| Arsenal Tula | 1 (11%) |
8 aug. 2026Prima LigăShinnik Yaroslavl2-2Arsenal Tula
18 apr. 2026Prima LigăShinnik Yaroslavl2-0Arsenal Tula
25 iul. 2025Prima LigăArsenal Tula1-1Shinnik Yaroslavl
20 apr. 2025Prima LigăShinnik Yaroslavl2-1Arsenal Tula
26 oct. 2024Prima LigăArsenal Tula1-1Shinnik Yaroslavl
25 mai 2024Prima LigăShinnik Yaroslavl1-0Arsenal Tula
17 sept. 2023Prima LigăArsenal Tula2-0Shinnik Yaroslavl
21 mai 2023Prima LigăArsenal Tula0-1Shinnik Yaroslavl
28 oct. 2022Prima LigăShinnik Yaroslavl2-1Arsenal Tula

