Etapa 36
Shelbourne vs Waterford Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Tolka Park, Dublin
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
ShelbourneRemizăWaterford
Rezultat
Shelbourne
45%
Total goluri
Peste 2.5
58%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
3
1.92Medie Goluri
46%Ambele Echipe Marchează
31%Peste 2.5
2 aug. 2026Waterford1-0Shelbourne
22 mai 2026Shelbourne2-1Waterford
6 feb. 2026Waterford1-1Shelbourne
26 sept. 2025Shelbourne2-1Waterford
23 iun. 2025Waterford2-2Shelbourne
Întrebări Frecvente
Shelbourne vs Waterford: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Shelbourne cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Shelbourne vs Waterford?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Shelbourne vs Waterford?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (58% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Shelbourne vs Waterford?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Când și unde se joacă Shelbourne vs Waterford?
Shelbourne vs Waterford are loc pe 30 oct. 2026 la Tolka Park.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 19 | 8 | 7 | 54 | 35 | +19 | 65 | ||
| 2 | 34 | 18 | 8 | 8 | 60 | 41 | +19 | 62 | ||
| 3 | 33 | 17 | 8 | 8 | 53 | 27 | +26 | 59 | ||
| 4 | 34 | 11 | 13 | 10 | 49 | 47 | +2 | 46 | ||
| 5 | 34 | 10 | 12 | 12 | 51 | 56 | -5 | 42 | ||
| 6 | 33 | 9 | 14 | 10 | 45 | 44 | +1 | 41 | ||
| 7 | 33 | 10 | 11 | 12 | 44 | 48 | -4 | 41 | ||
| 8 | 34 | 9 | 10 | 15 | 41 | 54 | -13 | 37 | ||
| 9 | 33 | 7 | 13 | 13 | 45 | 56 | -11 | 34 | ||
| 10 | 34 | 5 | 9 | 20 | 26 | 60 | -34 | 24 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVEVV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
16 oct.Vla St Patrick's Athl.2-1
9 oct.Vvs Sligo Rovers5-1
25 sept.Ela Galway United1-1
18 sept.Vla Dundalk3-2
14 sept.Dvs Drogheda United1-2
VEEDD
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
16 oct.Dla Bohemians1-2
18 sept.Dla Shamrock Rovers2-3
14 sept.Evs Derry City2-2
11 sept.Evs Dundalk1-1
28 aug.Vla St Patrick's Athl.2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 13 |
| Medie Goluri | 1.92 |
| Ambele Echipe Marchează | 46% |
| Peste 2.5 Goluri | 31% |
| Peste 1.5 Goluri | 46% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Shelbourne | 15 | 1.15 pe meci |
| Waterford | 10 | 0.77 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Shelbourne | 4 (31%) |
| Waterford | 3 (23%) |
2 aug. 2026Divizia PremierWaterford1-0Shelbourne
22 mai 2026Divizia PremierShelbourne2-1Waterford
6 feb. 2026Divizia PremierWaterford1-1Shelbourne
26 sept. 2025Divizia PremierShelbourne2-1Waterford
23 iun. 2025Divizia PremierWaterford2-2Shelbourne
5 mai 2025Divizia PremierShelbourne0-1Waterford
21 feb. 2025Divizia PremierWaterford0-1Shelbourne
18 oct. 2024Divizia PremierShelbourne3-1Waterford
13 iun. 2024Divizia PremierWaterford0-1Shelbourne
17 mai 2024Divizia PremierShelbourne1-0Waterford
16 feb. 2024Divizia PremierWaterford1-1Shelbourne
10 oct. 2020Divizia PremierWaterford0-1Shelbourne
1 aug. 2020Divizia PremierShelbourne0-1Waterford

