IranIran
Liga Profesionistă a Golfului PersanLiga Profesionistă din Golful Persic
Etapa 9

Shams Azar Qazvin vs Sepahan FC Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Sardar Azadegan Stadium, Qazvin

Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
95%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

0%
50%
50%
Shams Azar QazvinRemizăSepahan FC
Rezultat
Sepahan FC
50%
Total goluri
Sub 2.5
55%
Ambele echipe marchează
Nu
50%
Dublă șansă
Remiză/Afara
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Shams Azar Qazvin1
1Remize
3Sepahan FC
2Medie Goluri
40%Ambele Echipe Marchează
20%Peste 2.5
31 oct. 2025Shams Azar Qazvin0-1Sepahan FC
1 feb. 2025Shams Azar Qazvin1-1Sepahan FC
30 aug. 2024Sepahan FC1-0Shams Azar Qazvin
1 iun. 2024Sepahan FC4-1Shams Azar Qazvin
1 ian. 2024Shams Azar Qazvin1-0Sepahan FC
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Shams Azar Qazvin vs Sepahan FC?
Modelul nostru prezice Sepahan FC cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Shams Azar Qazvin vs Sepahan FC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Shams Azar Qazvin vs Sepahan FC?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (55% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Shams Azar Qazvin vs Sepahan FC?
Ambele echipe marchează: Nu (50% încredere).
Când și unde se joacă Shams Azar Qazvin vs Sepahan FC?
Shams Azar Qazvin vs Sepahan FC are loc pe 18 oct. 2026 la Sardar Azadegan Stadium.

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Shams Azar Qazvin
EEDDE
10Jucat
0Victories
5Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci0.5
Proc. de Victorie %0%
Goluri/Meci1.9
Medie Goluri0.6
Medie Concediate1.3
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat60%

Meciuri Recente

10 oct.Ela Paykan1-1
10 sept.Dvs Gol Gohar2-3
6 sept.Dla Chadormalu SC0-1
1 sept.Evs Tractor Sazi0-0
23 aug.Evs Arak Aluminium2-2
Sepahan FC
DDEVV
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci1.8
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci2.3
Medie Goluri1.5
Medie Concediate0.8
Ambele Echipe Marchează30%
Fără goluri primite50%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

8 oct.Vvs Fajr Sepasi6-1
6 sept.Vvs Esteghlal Khuzestan1-0
2 sept.Ela Sanat Naft0-0
23 aug.Dla Esteghlal FC0-2
18 aug.Dvs Tractor Sazi0-2

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri5
Medie Goluri2
Ambele Echipe Marchează40%
Peste 2.5 Goluri20%
Peste 1.5 Goluri40%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Shams Azar Qazvin30.6 pe meci
Sepahan FC71.4 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Shams Azar Qazvin1 (20%)
Sepahan FC2 (40%)
31 oct. 2025Liga Profesionistă din Golful PersicShams Azar Qazvin0-1Sepahan FC
1 feb. 2025Liga Profesionistă din Golful PersicShams Azar Qazvin1-1Sepahan FC
30 aug. 2024Liga Profesionistă din Golful PersicSepahan FC1-0Shams Azar Qazvin
1 iun. 2024Liga Profesionistă din Golful PersicSepahan FC4-1Shams Azar Qazvin
1 ian. 2024Liga Profesionistă din Golful PersicShams Azar Qazvin1-0Sepahan FC

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.