Etapa 1
Shakhtar Donețk vs Kudrivka Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Arena Lviv, Lviv
Corect
Selecția noastră
Rezultat
Shakhtar Donețk
5 : 1
FT
Sfaturi de pariere
Shakhtar DonețkRemizăKudrivka
Rezultat
Shakhtar Donețk
82%
Total goluri
Peste 2.5
67%
Ambele echipe marchează
Nu
59%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
0
4.67Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
100%Peste 2.5
3 aug. 2026Shakhtar Donețk5-1Kudrivka
26 apr. 2026Kudrivka1-3Shakhtar Donețk
26 oct. 2025Shakhtar Donețk4-0Kudrivka
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Shakhtar Donețk vs Kudrivka?
Modelul nostru prezice Shakhtar Donețk cu 82% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Shakhtar Donețk vs Kudrivka?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (67% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Shakhtar Donețk vs Kudrivka?
Ambele echipe marchează: Nu (59% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Shakhtar Donețk vs Kudrivka?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 47% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Shakhtar Donețk vs Kudrivka?
Shakhtar Donețk vs Kudrivka are loc pe 3 aug. 2026 la Arena Lviv.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 8 | +15 | 25 | ||
| 2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 20 | 5 | +15 | 25 | ||
| 3 | 9 | 7 | 0 | 2 | 18 | 7 | +11 | 21 | ||
| 4 | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | 9 | +5 | 19 | ||
| 5 | 9 | 4 | 3 | 2 | 17 | 8 | +9 | 15 | ||
| 6 | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 13 | -1 | 15 | ||
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 10 | 9 | +1 | 15 | ||
| 8 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 13 | -1 | 11 | ||
| 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 14 | -4 | 9 | ||
| 10 | 10 | 2 | 3 | 5 | 6 | 13 | -7 | 9 | ||
| 11 | 9 | 1 | 5 | 3 | 6 | 8 | -2 | 8 | ||
| 12 | 9 | 1 | 5 | 3 | 7 | 12 | -5 | 8 | ||
| 13 | 9 | 1 | 4 | 4 | 4 | 15 | -11 | 7 | ||
| 14 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 11 | -6 | 5 | ||
| 15 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11 | 24 | -13 | 5 | ||
| 16 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 13 | -6 | 5 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVDE
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.3 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 0.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
24 oct.Evs Zorya Luhansk0-0
21 oct.Dla Inter0-1
17 oct.Vvs Kolos Kovalivka2-1
14 oct.Vvs AEK Atena3-1
9 oct.Vla Veres Rivne3-0
DDDVD
10Jucat
2Victories
1Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.7 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3.8 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
23 oct.Dla Dinamo Kiev1-3
17 oct.Vvs Bukovyna4-1
11 oct.Dla LNZ Cerkasî1-2
3 oct.Dla Veres Rivne1-2
20 sept.Dvs Kolos Kovalivka2-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 3 |
| Medie Goluri | 4.67 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 100% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Shakhtar Donețk | 12 | 4 pe meci |
| Kudrivka | 2 | 0.67 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Shakhtar Donețk | 1 (33%) |
| Kudrivka | 0 (0%) |
3 aug. 2026Premier LigăShakhtar Donețk5-1Kudrivka
26 apr. 2026Premier LigăKudrivka1-3Shakhtar Donețk
26 oct. 2025Premier LigăShakhtar Donețk4-0Kudrivka

