Etapa 12
Shakhtar Donețk vs Dinamo Kiev Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Arena Lviv, Lviv
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Shakhtar DonețkRemizăDinamo Kiev
Rezultat
Shakhtar Donețk
45%
Total goluri
Peste 2.5
56%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
3
2.35Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
3 mai 2026Dinamo Kiev1-2Shakhtar Donețk
2 nov. 2025Shakhtar Donețk3-1Dinamo Kiev
29 oct. 2025Dinamo Kiev2-1Shakhtar Donețk
27 apr. 2025Shakhtar Donețk2-2Dinamo Kiev
27 oct. 2024Dinamo Kiev1-1Shakhtar Donețk
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Shakhtar Donețk vs Dinamo Kiev?
Modelul nostru prezice Shakhtar Donețk cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Shakhtar Donețk vs Dinamo Kiev?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Shakhtar Donețk vs Dinamo Kiev?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Shakhtar Donețk vs Dinamo Kiev?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (56% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Shakhtar Donețk vs Dinamo Kiev?
Shakhtar Donețk vs Dinamo Kiev are loc pe 7 nov. 2026 la Arena Lviv.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 8 | +15 | 25 | ||
| 2 | 9 | 8 | 0 | 1 | 20 | 5 | +15 | 24 | ||
| 3 | 9 | 7 | 0 | 2 | 18 | 7 | +11 | 21 | ||
| 4 | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | 9 | +5 | 19 | ||
| 5 | 9 | 4 | 3 | 2 | 17 | 8 | +9 | 15 | ||
| 6 | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | 9 | +1 | 14 | ||
| 7 | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | 13 | -1 | 14 | ||
| 8 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 13 | -1 | 11 | ||
| 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 14 | -4 | 9 | ||
| 10 | 10 | 2 | 3 | 5 | 6 | 13 | -7 | 9 | ||
| 11 | 9 | 1 | 5 | 3 | 7 | 12 | -5 | 8 | ||
| 12 | 8 | 1 | 4 | 3 | 6 | 8 | -2 | 7 | ||
| 13 | 9 | 1 | 4 | 4 | 4 | 15 | -11 | 7 | ||
| 14 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 11 | -6 | 5 | ||
| 15 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11 | 24 | -13 | 5 | ||
| 16 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 13 | -6 | 5 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVVD
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 0.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
21 oct.Dla Inter0-1
17 oct.Vvs Kolos Kovalivka2-1
14 oct.Vvs AEK Atena3-1
9 oct.Vla Veres Rivne3-0
20 sept.Vvs LNZ Cerkasî3-0
VVVDV
10Jucat
6Victories
1Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.9 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
23 oct.Vvs Kudrivka3-1
18 oct.Dla Polessya1-3
11 oct.Vvs Karpaty1-0
19 sept.Vla Zorya Luhansk2-0
14 sept.Vvs Epitsentr Dunayivtsi3-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.35 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 65% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Shakhtar Donețk | 30 | 1.5 pe meci |
| Dinamo Kiev | 17 | 0.85 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Shakhtar Donețk | 6 (30%) |
| Dinamo Kiev | 4 (20%) |
3 mai 2026Premier LigăDinamo Kiev1-2Shakhtar Donețk
2 nov. 2025Premier LigăShakhtar Donețk3-1Dinamo Kiev
29 oct. 2025Cupa UcraineiDinamo Kiev2-1Shakhtar Donețk
27 apr. 2025Premier LigăShakhtar Donețk2-2Dinamo Kiev
27 oct. 2024Premier LigăDinamo Kiev1-1Shakhtar Donețk
11 mai 2024Premier LigăShakhtar Donețk1-0Dinamo Kiev
3 nov. 2023Premier LigăDinamo Kiev0-1Shakhtar Donețk
22 apr. 2023Premier LigăDinamo Kiev1-1Shakhtar Donețk
16 oct. 2022Premier LigăShakhtar Donețk3-1Dinamo Kiev
3 oct. 2021Premier LigăDinamo Kiev0-0Shakhtar Donețk
17 apr. 2021Premier LigăShakhtar Donețk0-1Dinamo Kiev
8 nov. 2020Premier LigăDinamo Kiev0-3Shakhtar Donețk
4 iul. 2020Premier LigăDinamo Kiev2-3Shakhtar Donețk
31 mai 2020Premier LigăShakhtar Donețk3-1Dinamo Kiev
10 nov. 2019Premier LigăShakhtar Donețk1-0Dinamo Kiev
10 aug. 2019Premier LigăDinamo Kiev1-2Shakhtar Donețk
22 mai 2019Premier LigăShakhtar Donețk1-1Dinamo Kiev
24 apr. 2019Premier LigăDinamo Kiev0-0Shakhtar Donețk
3 nov. 2018Premier LigăShakhtar Donețk2-1Dinamo Kiev
3 aug. 2018Premier LigăDinamo Kiev1-0Shakhtar Donețk

