Etapa 13
Servette FC vs FC Zürich Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Servette FCRemizăFC Zürich
Rezultat
Servette FC
45%
Total goluri
Peste 2.5
55%
Ambele echipe marchează
Da
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
7
2.9Medie Goluri
70%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
1 aug. 2026FC Zürich2-1Servette FC
16 mai 2026FC Zürich0-2Servette FC
7 mar. 2026Servette FC2-1FC Zürich
18 ian. 2026Servette FC1-1FC Zürich
13 sept. 2025FC Zürich2-1Servette FC
Întrebări Frecvente
Servette FC vs FC Zürich: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Servette FC cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Servette FC vs FC Zürich?
Ambele echipe marchează: Da (62% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Servette FC vs FC Zürich?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Servette FC vs FC Zürich?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (55% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Servette FC vs FC Zürich?
Servette FC vs FC Zürich are loc pe 8 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 31 | 7 | +24 | 28 | ||
| 2 | 11 | 7 | 4 | 0 | 35 | 18 | +17 | 25 | ||
| 3 | 10 | 6 | 1 | 3 | 23 | 17 | +6 | 19 | ||
| 4 | 11 | 5 | 2 | 4 | 20 | 23 | -3 | 17 | ||
| 5 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 14 | +2 | 16 | ||
| 6 | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 21 | -4 | 16 | ||
| 7 | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 20 | -3 | 13 | ||
| 8 | 11 | 3 | 3 | 5 | 18 | 24 | -6 | 12 | ||
| 9 | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 27 | -10 | 10 | ||
| 10 | 11 | 3 | 0 | 8 | 22 | 23 | -1 | 9 | ||
| 11 | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 26 | -13 | 8 | ||
| 12 | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 16 | -9 | 6 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVDVV
10Jucat
5Victories
1Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
24 oct.Vvs FC Vaduz2-1
10 oct.Vvs FC Sion3-0
19 sept.Dla BSC Young Boys2-3
16 sept.Vla FC Thun4-2
13 sept.Vla Lausanne1-0
VEVDV
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3.7 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 90% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
24 oct.Vvs FC Luzern2-1
18 oct.Dla FC Aarau0-2
10 oct.Vvs FC Thun4-2
19 sept.Ela FC Sion1-1
13 sept.Vvs FC Vaduz2-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Peste 2.5 Goluri | 60% |
| Peste 1.5 Goluri | 85% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Servette FC | 32 | 1.6 pe meci |
| FC Zürich | 26 | 1.3 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Servette FC | 4 (20%) |
| FC Zürich | 2 (10%) |
1 aug. 2026Super LigFC Zürich2-1Servette FC
16 mai 2026Super LigFC Zürich0-2Servette FC
7 mar. 2026Super LigServette FC2-1FC Zürich
18 ian. 2026Super LigServette FC1-1FC Zürich
13 sept. 2025Super LigFC Zürich2-1Servette FC
9 mar. 2025Super LigFC Zürich1-3Servette FC
9 nov. 2024Super LigServette FC1-1FC Zürich
27 oct. 2024Super LigFC Zürich1-3Servette FC
15 mai 2024Super LigFC Zürich2-1Servette FC
6 apr. 2024Super LigServette FC0-1FC Zürich
4 nov. 2023Super LigFC Zürich0-2Servette FC
29 iul. 2023Super LigServette FC2-2FC Zürich
26 apr. 2023Super LigServette FC4-0FC Zürich
5 mar. 2023Super LigFC Zürich1-1Servette FC
13 nov. 2022Super LigFC Zürich4-1Servette FC
11 sept. 2022Super LigServette FC3-2FC Zürich
10 apr. 2022Super LigServette FC1-0FC Zürich
29 ian. 2022Super LigFC Zürich1-0Servette FC
7 nov. 2021Super LigServette FC1-2FC Zürich
21 sept. 2021Super LigFC Zürich2-2Servette FC

