Etapa 10
SCR Altach vs Austria Viena Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Cashpoint-Arena, Altach
Pronosticurile noastre: SCR Altach — Câștigă (39%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Ambele echipe marchează
Da
@ 1.71
54%
ÎncredereSfaturi de pariere
SCR AltachRemizăAustria Viena
Rezultat
SCR Altach
@ 2.17
40%
Total goluri
Sub 2.5
@ 1.84
51%
Ambele echipe marchează
Cea mai bună valoareDa
@ 1.71
54%
Dublă șansă
Acasă/Afara
@ 1.31
36%
Handicap asiatic
H. Gazde -0.25
@ 1.99
50%
Primul Timp
Remiză
@ 2.10
42%
HT/FT
Remiză/Gazdă
@ 5.90
16.9%
Piețe suplimentare
Goleador oricând
Ousmane Diawara
36.4%@ 2.75
Patrick Greil
36.4%@ 2.75
Srdan Hrstic
36.4%@ 2.75
Kelvin Boateng
33.3%@ 3.00
Marko Raguz
33.3%@ 3.00
Johannes Eggestein
32.3%@ 3.10
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
9
2.6Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
55%Peste 2.5
21 feb. 2026SCR Altach2-1Austria Viena
31 aug. 2025Austria Viena1-0SCR Altach
8 dec. 2024Austria Viena3-0SCR Altach
1 sept. 2024SCR Altach1-1Austria Viena
26 apr. 2024Austria Viena2-2SCR Altach
Cote
| Casa de pariuri | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.39 | 3.36 | 2.78 |
| Bet365 | 1.73 | 3.30 | 2.00 |
| BetVictor | 1.73 | 3.30 | 2.00 |
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga SCR Altach vs Austria Viena?
Modelul nostru prezice SCR Altach cu 40% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Care este predicția Handicap asiatic pentru SCR Altach vs Austria Viena?
Pontul nostru de Handicap asiatic este SCR Altach -0.25 cu 50% încredere.
SCR Altach vs Austria Viena: care este pontul nostru de Mijlocul meciului?
Pontul nostru de Mijlocul meciului este Remiză cu 42% încredere.
Care este predicția PR/FS pentru SCR Altach vs Austria Viena?
Pontul nostru de PR/FS este X/1 cu 17% încredere.
Câte goluri în SCR Altach vs Austria Viena?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă SCR Altach vs Austria Viena?
SCR Altach vs Austria Viena are loc pe 23 oct. 2026 la Cashpoint-Arena.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 26 | 8 | +18 | 24 | ||
| 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 21 | 4 | +17 | 21 | ||
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 23 | 9 | +14 | 19 | ||
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 10 | +6 | 17 | ||
| 5 | 9 | 4 | 2 | 3 | 16 | 15 | +1 | 14 | ||
| 6 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 14 | -2 | 11 | ||
| 7 | 9 | 3 | 2 | 4 | 15 | 19 | -4 | 11 | ||
| 8 | 9 | 2 | 3 | 4 | 7 | 22 | -15 | 9 | ||
| 9 | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 19 | -8 | 8 | ||
| 10 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 18 | -9 | 7 | ||
| 11 | 9 | 2 | 0 | 7 | 8 | 15 | -7 | 6 | ||
| 12 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 18 | -11 | 5 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDDVD
10Jucat
3Victories
0Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
18 oct.Dla Red Bull Salzburg0-3
11 oct.Vvs Wolfsberger AC3-0
19 sept.Dla Austria Viena0-2
12 sept.Dvs Grazer AK1-2
4 sept.Vvs Bischofshofen7-0
VVEDD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
17 oct.Dla Ried2-3
10 oct.Dvs Sturm Graz0-2
19 sept.Ela Grazer AK2-2
13 sept.Vvs Austria Viena2-1
5 sept.Vla Traiskirchen6-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Peste 2.5 Goluri | 55% |
| Peste 1.5 Goluri | 80% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| SCR Altach | 21 | 1.05 pe meci |
| Austria Viena | 31 | 1.55 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| SCR Altach | 3 (15%) |
| Austria Viena | 7 (35%) |
21 feb. 2026BundesligaSCR Altach2-1Austria Viena
31 aug. 2025BundesligaAustria Viena1-0SCR Altach
8 dec. 2024BundesligaAustria Viena3-0SCR Altach
1 sept. 2024BundesligaSCR Altach1-1Austria Viena
26 apr. 2024BundesligaAustria Viena2-2SCR Altach
16 mar. 2024BundesligaSCR Altach1-1Austria Viena
17 feb. 2024BundesligaAustria Viena2-1SCR Altach
24 sept. 2023BundesligaSCR Altach2-1Austria Viena
30 oct. 2022BundesligaAustria Viena2-1SCR Altach
7 aug. 2022BundesligaSCR Altach3-2Austria Viena
12 feb. 2022BundesligaSCR Altach0-2Austria Viena
18 sept. 2021BundesligaAustria Viena0-0SCR Altach
8 mai 2021BundesligaSCR Altach2-1Austria Viena
3 apr. 2021BundesligaAustria Viena2-0SCR Altach
20 feb. 2021BundesligaAustria Viena5-1SCR Altach
7 nov. 2020BundesligaSCR Altach0-0Austria Viena
8 iul. 2020BundesligaAustria Viena1-0SCR Altach
30 iun. 2020BundesligaSCR Altach1-2Austria Viena
9 iun. 2020BundesligaAustria Viena0-2SCR Altach
15 feb. 2020BundesligaSCR Altach2-2Austria Viena

