Etapa 9
SC Paderborn 07 vs Eintracht Frankfurt Pronostic și Sfaturi de Pariuri
7 nov. 2026
14:30
Home Deluxe Arena, Paderborn
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
SC Paderborn 07RemizăEintracht Frankfurt
Rezultat
SC Paderborn 07
45%
Total goluri
Peste 2.5
63%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
1Remize
2
3.67Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
83%Peste 2.5
27 iun. 2020Eintracht Frankfurt3-2SC Paderborn 07
22 dec. 2019SC Paderborn 072-1Eintracht Frankfurt
14 mar. 2015Eintracht Frankfurt4-0SC Paderborn 07
19 oct. 2014SC Paderborn 073-1Eintracht Frankfurt
26 feb. 2012SC Paderborn 074-2Eintracht Frankfurt
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga SC Paderborn 07 vs Eintracht Frankfurt?
Modelul nostru prezice SC Paderborn 07 cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în SC Paderborn 07 vs Eintracht Frankfurt?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru SC Paderborn 07 vs Eintracht Frankfurt?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în SC Paderborn 07 vs Eintracht Frankfurt?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (63% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă SC Paderborn 07 vs Eintracht Frankfurt?
SC Paderborn 07 vs Eintracht Frankfurt are loc pe 7 nov. 2026 la Home Deluxe Arena.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
M. HansenFundaș
10
S. CastañedaMijlocaș
10
Golgeteri principali
Y. EbnoutalibAtacant
3Goluri
Asistențe
Elias BaumFundaș
1Asistențe
Cartonașe
Y. EbnoutalibAtacant
10
R. OnyedikaMijlocaș
10
OtávioFundaș
10
J. MaluzeFundaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDVDE
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
17 oct.Ela Werder Bremen2-2
10 oct.Dvs VfB Stuttgart0-2
20 sept.Vvs 1899 Hoffenheim3-1
12 sept.Dla Borussia Dortmund0-3
5 sept.Dvs SC Freiburg0-1
DVEDV
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 4 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 2.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
16 oct.Vvs 1. FC Köln1-0
10 oct.Dla RB Leipzig0-6
19 sept.Evs SC Freiburg2-2
12 sept.Vla FSV Mainz 053-1
6 sept.Dvs FC Augsburg1-4
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 6 |
| Medie Goluri | 3.67 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 83% |
| Peste 1.5 Goluri | 83% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| SC Paderborn 07 | 11 | 1.83 pe meci |
| Eintracht Frankfurt | 11 | 1.83 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| SC Paderborn 07 | 1 (17%) |
| Eintracht Frankfurt | 2 (33%) |
27 iun. 2020BundesligaEintracht Frankfurt3-2SC Paderborn 07
22 dec. 2019BundesligaSC Paderborn 072-1Eintracht Frankfurt
14 mar. 2015BundesligaEintracht Frankfurt4-0SC Paderborn 07
19 oct. 2014BundesligaSC Paderborn 073-1Eintracht Frankfurt
26 feb. 20122. BundesligaSC Paderborn 074-2Eintracht Frankfurt
28 aug. 20112. BundesligaEintracht Frankfurt0-0SC Paderborn 07

