Etapa 10
Sassuolo vs Fiorentina Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
ÎncredereSfaturi de pariere
SassuoloRemizăFiorentina
Rezultat
Sassuolo
35%
Total goluri
Peste 2.5
63%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
7
3.1Medie Goluri
75%Ambele Echipe Marchează
70%Peste 2.5
26 apr. 2026Fiorentina0-0Sassuolo
6 dec. 2025Sassuolo3-1Fiorentina
28 apr. 2024Fiorentina5-1Sassuolo
6 ian. 2024Sassuolo1-0Fiorentina
2 iun. 2023Sassuolo1-3Fiorentina
Întrebări Frecvente
Sassuolo vs Fiorentina: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Sassuolo cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Sassuolo vs Fiorentina?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Sassuolo vs Fiorentina?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (63% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Sassuolo vs Fiorentina?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Când și unde se joacă Sassuolo vs Fiorentina?
Sassuolo vs Fiorentina are loc pe 2 nov. 2026.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
C. OdenthalFundaș
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
Fără date
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
N. FagioliMijlocaș
10
Mateo PellegrinoAtacant
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVDED
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.5 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
16 oct.Dla Frosinone2-4
11 oct.Evs AC Milan1-1
18 sept.Dla Monza1-2
13 sept.Vvs Juventus3-2
6 sept.Ela Bologna2-2
VVEDD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.5 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
18 oct.Dvs Como1-3
10 oct.Dla Genoa1-2
20 sept.Evs Napoli1-1
15 sept.Vvs Pisa3-0
11 sept.Vla Venezia4-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 3.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 75% |
| Peste 2.5 Goluri | 70% |
| Peste 1.5 Goluri | 80% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Sassuolo | 29 | 1.45 pe meci |
| Fiorentina | 33 | 1.65 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Sassuolo | 4 (20%) |
| Fiorentina | 2 (10%) |
26 apr. 2026Serie AFiorentina0-0Sassuolo
6 dec. 2025Serie ASassuolo3-1Fiorentina
28 apr. 2024Serie AFiorentina5-1Sassuolo
6 ian. 2024Serie ASassuolo1-0Fiorentina
2 iun. 2023Serie ASassuolo1-3Fiorentina
7 ian. 2023Serie AFiorentina2-1Sassuolo
26 feb. 2022Serie ASassuolo2-1Fiorentina
19 dec. 2021Serie AFiorentina2-2Sassuolo
17 apr. 2021Serie ASassuolo3-1Fiorentina
16 dec. 2020Serie AFiorentina1-1Sassuolo
1 iul. 2020Serie AFiorentina1-3Sassuolo
30 oct. 2019Serie ASassuolo1-2Fiorentina
29 apr. 2019Serie AFiorentina0-1Sassuolo
9 dec. 2018Serie ASassuolo3-3Fiorentina
21 apr. 2018Serie ASassuolo1-0Fiorentina
3 dec. 2017Serie AFiorentina3-0Sassuolo
7 mai 2017Serie ASassuolo2-2Fiorentina
12 dec. 2016Serie AFiorentina2-1Sassuolo
17 apr. 2016Serie AFiorentina3-1Sassuolo
30 nov. 2015Serie ASassuolo1-1Fiorentina

