Etapa 13
Sarmiento Junín vs Barracas Central Pronostic și Sfaturi de Pariuri
19 oct. 2026
22:00
Estadio Eva Peron, Junin
Pronosticurile noastre: Sarmiento Junín — Câștigă (41%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Total goluri
Sub 2.5
@ 1.42
65%
ÎncredereSfaturi de pariere
Sarmiento JunínRemizăBarracas Central
Rezultat
Sarmiento Junín
@ 1.98
43%
Total goluri
Cea mai bună valoareSub 2.5
@ 1.42
65%
Ambele echipe marchează
Nu
@ 1.61
57%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
@ 1.29
36%
Handicap asiatic
H. Gazde -0.25
@ 1.85
54%
Primul Timp
Remiză
@ 1.82
48%
HT/FT
Remiză/Gazdă
@ 4.90
20.4%
Scor exact
1:0
@ 5.20
19.2%
Piețe suplimentare
Total corner-uri
Sub 9.5
@ 1.47
63.4%
Goleador oricând
Junior Marabel
32.3%@ 3.10
Pablo Daniel Magnin
30.8%@ 3.25
Jonathan Herrera
28.6%@ 3.50
Facundo Bruera
28.6%@ 3.50
Jhon Rentería
25.0%@ 4.00
Gaston Gonzalez
25.0%@ 4.00
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Sarmiento Junín au marcat în fiecare dintre ultimele 11 meciuri
Sarmiento Junín au marcat în prima repriză în 11 din ultimele 15 meciuri (73%)
Sub 2.5 goluri în 12 din ultimele 15 meciuri ale Barracas Central (80%)
Statistici Cheie
3Remize
2
2.78Medie Goluri
78%Ambele Echipe Marchează
44%Peste 2.5
2 apr. 2026Barracas Central1-2Sarmiento Junín
20 sept. 2025Barracas Central0-1Sarmiento Junín
9 mar. 2025Sarmiento Junín1-1Barracas Central
19 mai 2024Barracas Central1-1Sarmiento Junín
4 feb. 2023Sarmiento Junín3-5Barracas Central
Cote
| Casa de pariuri | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.30 | 3.00 | 3.51 |
| Bet365 | 1.57 | 2.90 | 2.25 |
| Betano | 1.55 | 2.95 | 2.37 |
Întrebări Frecvente
Sarmiento Junín vs Barracas Central: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Sarmiento Junín cu 43% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Sarmiento Junín vs Barracas Central: care este pontul nostru de Handicap asiatic?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Sarmiento Junín -0.25 cu 54% încredere.
Care este predicția Mijlocul meciului pentru Sarmiento Junín vs Barracas Central?
Pontul nostru de Mijlocul meciului este Remiză cu 48% încredere.
Sarmiento Junín vs Barracas Central: care este pontul nostru de PR/FS?
Pontul nostru de PR/FS este X/1 cu 20% încredere.
Care este predicția Cornere pentru Sarmiento Junín vs Barracas Central?
Pontul nostru de Cornere este Sub 9.5 cu 63% încredere.
Când și unde se joacă Sarmiento Junín vs Barracas Central?
Sarmiento Junín vs Barracas Central are loc pe 19 oct. 2026 la Estadio Eva Peron.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
J. MarabelAtacant
2Goluri
D. ChurínAtacant
2Goluri
Asistențe
J. MarabelAtacant
1Asistențe
J. ContreraAtacant
1Asistențe
Jhon RenteríaMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
C. VillalbaMijlocaș
30
S. SalleMijlocaș
20
J. InsaurraldeFundaș
11
J. ContreraAtacant
10
Jhon RenteríaMijlocaș
10
Golgeteri principali
R. InsúaFundaș
1Goluri
I. TapiaMijlocaș
1Goluri
K. JappertFundaș
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
F. BrueraAtacant
30
D. MilocMijlocaș
20
G. CampiFundaș
10
T. PorraMijlocaș
10
Ivan GuarazAtacant
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVEDV
10Jucat
6Victories
1Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.9 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.8 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
9 oct.Vla Aldosivi3-1
19 sept.Dla Racing Club1-3
13 sept.Evs Belgrano Córdoba1-1
4 sept.Vla Estudiantes de Río Cuarto2-0
28 aug.Dla Union Santa Fe1-4
EEDVV
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
10 oct.Vvs Huracán2-0
3 oct.Vla Atlético Tucumán3-2
21 sept.Dvs Independiente Rivadavia0-1
14 sept.Ela Banfield1-1
7 sept.Evs Argentinos Juniors0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 2.78 |
| Ambele Echipe Marchează | 78% |
| Peste 2.5 Goluri | 44% |
| Peste 1.5 Goluri | 78% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Sarmiento Junín | 13 | 1.44 pe meci |
| Barracas Central | 12 | 1.33 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Sarmiento Junín | 2 (22%) |
| Barracas Central | 0 (0%) |
2 apr. 2026Liga ProfesionalăBarracas Central1-2Sarmiento Junín
20 sept. 2025Liga ProfesionalăBarracas Central0-1Sarmiento Junín
9 mar. 2025Liga ProfesionalăSarmiento Junín1-1Barracas Central
19 mai 2024Liga ProfesionalăBarracas Central1-1Sarmiento Junín
4 feb. 2023Liga ProfesionalăSarmiento Junín3-5Barracas Central
8 oct. 2022Liga ProfesionalăBarracas Central1-1Sarmiento Junín
19 mar. 2022Liga ProfesionalăBarracas Central2-1Sarmiento Junín
24 mar. 2012Primera B MetropolitanăBarracas Central1-2Sarmiento Junín
8 oct. 2011Primera B MetropolitanăSarmiento Junín1-0Barracas Central

