Etapa 10
Sarıyer vs Bodrumspor Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Yusuf Ziya Öniş Stadium, Istanbul
Pronosticurile noastre: Sarıyer — Câștigă (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Total goluri
Sub 2.5
@ 1.73
54%
ÎncredereSfaturi de pariere
SarıyerRemizăBodrumspor
Rezultat
Sarıyer
@ 1.84
47%
Total goluri
Cea mai bună valoareSub 2.5
@ 1.73
54%
Ambele echipe marchează
Da
@ 1.81
51%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
@ 1.25
37%
Handicap asiatic
H. Gazde -0.5
@ 1.94
52%
Primul Timp
Remiză
@ 2.02
42%
HT/FT
Remiză/Gazdă
@ 4.80
20.8%
Piețe suplimentare
Total corner-uri
Sub 9.5
@ 1.46
62.8%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
2
2.43Medie Goluri
43%Ambele Echipe Marchează
57%Peste 2.5
2 mai 2026Bodrumspor0-1Sarıyer
27 dec. 2025Sarıyer1-0Bodrumspor
5 mar. 2022Bodrumspor3-0Sarıyer
31 oct. 2021Sarıyer1-2Bodrumspor
17 mar. 2019Sarıyer3-1Bodrumspor
Cote
| Casa de pariuri | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.98 | 3.24 | 3.42 |
| Bet365 | 1.40 | 3.10 | 2.75 |
| Betano | 1.50 | 3.25 | 2.42 |
Întrebări Frecvente
Sarıyer vs Bodrumspor: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Sarıyer cu 47% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Care este cel mai bun pariu pentru Sarıyer vs Bodrumspor?
Recomandarea noastră principală este Sub 2.5 cu 54% încredere.
Sarıyer vs Bodrumspor: care este pontul nostru de Handicap asiatic?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Sarıyer -0.5 cu 52% încredere.
Care este predicția Mijlocul meciului pentru Sarıyer vs Bodrumspor?
Pontul nostru de Mijlocul meciului este Remiză cu 42% încredere.
Sarıyer vs Bodrumspor: care este pontul nostru de PR/FS?
Pontul nostru de PR/FS este X/1 cu 21% încredere.
Când și unde se joacă Sarıyer vs Bodrumspor?
Sarıyer vs Bodrumspor are loc pe 13 oct. 2026 la Yusuf Ziya Öniş Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 18 | 5 | +13 | 22 | ||
| 2 | 9 | 6 | 1 | 2 | 17 | 9 | +8 | 19 | ||
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | 8 | +6 | 19 | ||
| 4 | 9 | 4 | 4 | 1 | 19 | 10 | +9 | 16 | ||
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 15 | +1 | 16 | ||
| 6 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 6 | +5 | 15 | ||
| 7 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 13 | +2 | 15 | ||
| 8 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 | 15 | ||
| 9 | 9 | 3 | 4 | 2 | 14 | 5 | +9 | 13 | ||
| 10 | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | 12 | +1 | 13 | ||
| 11 | 9 | 2 | 6 | 1 | 9 | 8 | +1 | 12 | ||
| 12 | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | 12 | +1 | 11 | ||
| 13 | 9 | 2 | 4 | 3 | 11 | 17 | -6 | 10 | ||
| 14 | 9 | 2 | 3 | 4 | 14 | 15 | -1 | 9 | ||
| 15 | 9 | 1 | 5 | 3 | 7 | 8 | -1 | 8 | ||
| 16 | 9 | 1 | 5 | 3 | 5 | 10 | -5 | 8 | ||
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 10 | -3 | 7 | ||
| 18 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 20 | -13 | 5 | ||
| 19 | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 19 | -11 | 4 | ||
| 20 | 9 | 0 | 1 | 8 | 3 | 21 | -18 | 1 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDEVE
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
9 oct.Ela Ümraniyespor1-1
19 sept.Vvs Boluspor2-1
11 sept.Evs Bandırmaspor1-1
5 sept.Dla Keçiörengücü0-3
1 sept.Vvs Pendikspor2-0
EDVED
10Jucat
2Victories
5Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 1.6 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 20% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 60% |
Meciuri Recente
9 oct.Dvs Keçiörengücü0-2
20 sept.Ela Pendikspor1-1
12 sept.Vvs Batman Petrolspor4-0
7 sept.Dla Mardin 19690-1
3 sept.Evs Esenler Erokspor0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 7 |
| Medie Goluri | 2.43 |
| Ambele Echipe Marchează | 43% |
| Peste 2.5 Goluri | 57% |
| Peste 1.5 Goluri | 57% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Sarıyer | 10 | 1.43 pe meci |
| Bodrumspor | 7 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Sarıyer | 3 (43%) |
| Bodrumspor | 1 (14%) |
2 mai 20261. LigăBodrumspor0-1Sarıyer
27 dec. 20251. LigăSarıyer1-0Bodrumspor
5 mar. 20222. LigăBodrumspor3-0Sarıyer
31 oct. 20212. LigăSarıyer1-2Bodrumspor
17 mar. 20192. LigăSarıyer3-1Bodrumspor
27 oct. 20182. LigăBodrumspor1-3Sarıyer
21 sept. 2016Cupa TurcieiSarıyer1-0Bodrumspor

