NorwayNorvegia
Cupa NMCupa NM
Etapa 32

Rosenborg vs Ham-Kam Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Lerkendal Stadion, Trondheim

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
RosenborgRemizăHam-Kam
Rezultat
Rosenborg
45%
Total goluri
Sub 2.5
57%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Rosenborg6
1Remize
2Ham-Kam
2.78Medie Goluri
22%Ambele Echipe Marchează
56%Peste 2.5
5 sept. 2026Rosenborg4-0Ham-Kam
28 sept. 2025Ham-Kam4-0Rosenborg
13 iul. 2025Rosenborg2-0Ham-Kam
10 nov. 2024Ham-Kam0-2Rosenborg
14 apr. 2024Rosenborg1-0Ham-Kam
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Rosenborg vs Ham-Kam?
Modelul nostru prezice Rosenborg cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Rosenborg vs Ham-Kam?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Rosenborg vs Ham-Kam?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Rosenborg vs Ham-Kam?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (57% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Rosenborg vs Ham-Kam?
Rosenborg vs Ham-Kam are loc pe 28 oct. 2026 la Lerkendal Stadion.

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Rosenborg
VVVVE
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci2.2
Proc. de Victorie %70%
Goluri/Meci4.3
Medie Goluri2.9
Medie Concediate1.4
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat0%

Meciuri Recente

10 oct.Evs Sandefjord1-1
19 sept.Vla Kristiansund BK3-1
16 sept.Vla Flint4-1
12 sept.Vvs Tromsø5-3
5 sept.Vvs Ham-Kam4-0
Ham-Kam
DDVDV
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci1.1
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci3.6
Medie Goluri1.5
Medie Concediate2.1
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

11 oct.Vla Start4-2
20 sept.Dla Tromsø2-3
16 sept.Vla Kjelsås2-0
13 sept.Dvs Molde1-5
5 sept.Dla Rosenborg0-4

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri9
Medie Goluri2.78
Ambele Echipe Marchează22%
Peste 2.5 Goluri56%
Peste 1.5 Goluri89%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Rosenborg161.78 pe meci
Ham-Kam91 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Rosenborg5 (56%)
Ham-Kam2 (22%)
5 sept. 2026EliteserienRosenborg4-0Ham-Kam
28 sept. 2025EliteserienHam-Kam4-0Rosenborg
13 iul. 2025EliteserienRosenborg2-0Ham-Kam
10 nov. 2024EliteserienHam-Kam0-2Rosenborg
14 apr. 2024EliteserienRosenborg1-0Ham-Kam
20 aug. 2023EliteserienHam-Kam3-0Rosenborg
4 iun. 2023EliteserienRosenborg4-0Ham-Kam
6 aug. 2022EliteserienRosenborg2-1Ham-Kam
22 mai 2022EliteserienHam-Kam1-1Rosenborg

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.