Etapa 32
Rosenborg vs Ham-Kam Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Lerkendal Stadion, Trondheim
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
RosenborgRemizăHam-Kam
Rezultat
Rosenborg
45%
Total goluri
Sub 2.5
57%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
1Remize
2
2.78Medie Goluri
22%Ambele Echipe Marchează
56%Peste 2.5
5 sept. 2026Rosenborg4-0Ham-Kam
28 sept. 2025Ham-Kam4-0Rosenborg
13 iul. 2025Rosenborg2-0Ham-Kam
10 nov. 2024Ham-Kam0-2Rosenborg
14 apr. 2024Rosenborg1-0Ham-Kam
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Rosenborg vs Ham-Kam?
Modelul nostru prezice Rosenborg cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Rosenborg vs Ham-Kam?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Rosenborg vs Ham-Kam?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Rosenborg vs Ham-Kam?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (57% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Rosenborg vs Ham-Kam?
Rosenborg vs Ham-Kam are loc pe 28 oct. 2026 la Lerkendal Stadion.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVVE
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 4.3 |
| Medie Goluri | 2.9 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
10 oct.Evs Sandefjord1-1
19 sept.Vla Kristiansund BK3-1
16 sept.Vla Flint4-1
12 sept.Vvs Tromsø5-3
5 sept.Vvs Ham-Kam4-0
DDVDV
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.6 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
11 oct.Vla Start4-2
20 sept.Dla Tromsø2-3
16 sept.Vla Kjelsås2-0
13 sept.Dvs Molde1-5
5 sept.Dla Rosenborg0-4
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 2.78 |
| Ambele Echipe Marchează | 22% |
| Peste 2.5 Goluri | 56% |
| Peste 1.5 Goluri | 89% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Rosenborg | 16 | 1.78 pe meci |
| Ham-Kam | 9 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Rosenborg | 5 (56%) |
| Ham-Kam | 2 (22%) |
5 sept. 2026EliteserienRosenborg4-0Ham-Kam
28 sept. 2025EliteserienHam-Kam4-0Rosenborg
13 iul. 2025EliteserienRosenborg2-0Ham-Kam
10 nov. 2024EliteserienHam-Kam0-2Rosenborg
14 apr. 2024EliteserienRosenborg1-0Ham-Kam
20 aug. 2023EliteserienHam-Kam3-0Rosenborg
4 iun. 2023EliteserienRosenborg4-0Ham-Kam
6 aug. 2022EliteserienRosenborg2-1Ham-Kam
22 mai 2022EliteserienHam-Kam1-1Rosenborg

