Etapa 11
Rizespor vs Erzurumspor FK Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
RizesporRemizăErzurumspor FK
Rezultat
Erzurumspor FK
45%
Total goluri
Sub 2.5
53%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
2
1.67Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
11%Peste 2.5
15 ian. 2026Erzurumspor FK2-0Rizespor
9 apr. 2023Erzurumspor FK1-1Rizespor
4 nov. 2022Rizespor3-1Erzurumspor FK
12 feb. 2021Rizespor0-2Erzurumspor FK
3 oct. 2020Erzurumspor FK0-0Rizespor
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Rizespor vs Erzurumspor FK?
Modelul nostru prezice Erzurumspor FK cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Rizespor vs Erzurumspor FK?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Rizespor vs Erzurumspor FK?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Rizespor vs Erzurumspor FK?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (53% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Rizespor vs Erzurumspor FK?
Rizespor vs Erzurumspor FK are loc pe 8 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 10 | +10 | 20 | ||
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 11 | +6 | 19 | ||
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 22 | 6 | +16 | 16 | ||
| 4 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 5 | +13 | 16 | ||
| 5 | 9 | 4 | 4 | 1 | 13 | 9 | +4 | 16 | ||
| 6 | 8 | 5 | 0 | 3 | 16 | 10 | +6 | 15 | ||
| 7 | 9 | 5 | 0 | 4 | 11 | 9 | +2 | 15 | ||
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 12 | -4 | 14 | ||
| 9 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 13 | +5 | 13 | ||
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | 11 | -2 | 12 | ||
| 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 12 | 0 | 11 | ||
| 12 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 11 | -3 | 10 | ||
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 17 | 16 | +1 | 9 | ||
| 14 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 15 | -6 | 8 | ||
| 15 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 16 | -9 | 8 | ||
| 16 | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 9 | -5 | 5 | ||
| 17 | 9 | 1 | 1 | 7 | 8 | 21 | -13 | 4 | ||
| 18 | 9 | 1 | 0 | 8 | 2 | 23 | -21 | 3 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVEDD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
16 oct.Dla Çorum FK1-2
10 oct.Dvs Fenerbahçe0-3
20 sept.Ela Göztepe2-2
12 sept.Vla Eyüpspor2-0
7 sept.Dvs Alanyaspor0-1
DVEVV
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.2 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
24 oct.Vla Gaziantep FK3-1
17 oct.Vvs Eyüpspor2-0
10 oct.Ela Alanyaspor0-0
20 sept.Vvs Samsunspor1-0
11 sept.Dla Beşiktaş0-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 1.67 |
| Ambele Echipe Marchează | 33% |
| Peste 2.5 Goluri | 11% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Rizespor | 8 | 0.89 pe meci |
| Erzurumspor FK | 7 | 0.78 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Rizespor | 4 (44%) |
| Erzurumspor FK | 4 (44%) |
15 ian. 2026Cupa TurcieiErzurumspor FK2-0Rizespor
9 apr. 20231. LigăErzurumspor FK1-1Rizespor
4 nov. 20221. LigăRizespor3-1Erzurumspor FK
12 feb. 2021Super LigăRizespor0-2Erzurumspor FK
3 oct. 2020Super LigăErzurumspor FK0-0Rizespor
3 feb. 2019Super LigăErzurumspor FK0-1Rizespor
24 aug. 2018Super LigăRizespor0-0Erzurumspor FK
3 feb. 20181. LigăErzurumspor FK1-1Rizespor
26 aug. 20171. LigăRizespor2-0Erzurumspor FK

