Etapa 12
Rapid Viena vs Wolfsberger AC Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Allianz Stadion, Vienna
Pronosticurile noastre: Rapid Viena — Câștigă (78%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Rezultat
Rapid Viena
@ 1.14
78%
ÎncredereSfaturi de pariere
Rapid VienaRemizăWolfsberger AC
Rezultat
Rapid Viena
@ 1.14
78%
Total goluri
Cea mai bună valoarePeste 2.5
@ 1.32
70%
Ambele echipe marchează
Da
@ 1.80
51%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
@ 1.03
46%
Handicap asiatic
H. Gazde -2.25
@ 2.02
50%
Primul Timp
Rapid Viena
@ 1.53
58%
HT/FT
Gazdă/Gazdă
@ 1.54
64.9%
Scor exact
2:1
@ 9.00
11.1%
Piețe suplimentare
Goleador oricând
Tonni Adamsen
59.9%@ 1.67
Ercan Kara
57.8%@ 1.73
Claudy Mbuyi
47.6%@ 2.10
Nikolaus Wurmbrand
47.6%@ 2.10
Yusuf Demir
45.5%@ 2.20
Marco Tilio
45.5%@ 2.20
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
8
3.7Medie Goluri
70%Ambele Echipe Marchează
75%Peste 2.5
12 sept. 2026Wolfsberger AC0-3Rapid Viena
21 feb. 2026Rapid Viena2-0Wolfsberger AC
24 aug. 2025Wolfsberger AC1-2Rapid Viena
4 mai 2025Rapid Viena0-1Wolfsberger AC
20 apr. 2025Wolfsberger AC5-1Rapid Viena
Cote
| Casa de pariuri | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.19 | 6.65 | 12.60 |
| Bet365 | 1.06 | 6.50 | 10.00 |
| Betano | 1.07 | 6.60 | 7.50 |
Întrebări Frecvente
Rapid Viena vs Wolfsberger AC: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Rapid Viena cu 78% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Care este cel mai bun pariu pentru Rapid Viena vs Wolfsberger AC?
Recomandarea noastră principală este Peste 2.5 cu 70% încredere.
Ce scor este prognozat pentru Rapid Viena vs Wolfsberger AC?
Cel mai probabil scor corect este 2:1 (11.1% probabilitate implicită).
Rapid Viena vs Wolfsberger AC: care este pontul nostru de Handicap asiatic?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Rapid Viena -2.25 cu 50% încredere.
Care este predicția Mijlocul meciului pentru Rapid Viena vs Wolfsberger AC?
Pontul nostru de Mijlocul meciului este Rapid Viena cu 58% încredere.
Când și unde se joacă Rapid Viena vs Wolfsberger AC?
Rapid Viena vs Wolfsberger AC are loc pe 6 nov. 2026 la Allianz Stadion.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 31 | 9 | +22 | 27 | ||
| 2 | 10 | 7 | 3 | 0 | 24 | 5 | +19 | 24 | ||
| 3 | 11 | 7 | 1 | 3 | 26 | 13 | +13 | 22 | ||
| 4 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 12 | +6 | 18 | ||
| 5 | 11 | 5 | 2 | 4 | 20 | 19 | +1 | 17 | ||
| 6 | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 | 18 | +1 | 16 | ||
| 7 | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 17 | -3 | 12 | ||
| 8 | 11 | 3 | 1 | 7 | 11 | 17 | -6 | 10 | ||
| 9 | 11 | 2 | 4 | 5 | 8 | 27 | -19 | 10 | ||
| 10 | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 24 | -12 | 8 | ||
| 11 | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 20 | -10 | 7 | ||
| 12 | 10 | 1 | 2 | 7 | 7 | 19 | -12 | 5 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVVV
10Jucat
8Victories
1Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.5 |
| Proc. de Victorie % | 80% |
| Goluri/Meci | 4.2 |
| Medie Goluri | 3 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
27 oct.Vla First Vienna3-0
24 oct.Vvs Austria Viena5-1
16 oct.Vvs TSV Hartberg3-1
11 oct.Vla LASK Linz2-0
18 sept.Vvs WSG Wattens3-0
DDDDD
10Jucat
0Victories
2Remize
8Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.2 |
| Proc. de Victorie % | 0% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 0.4 |
| Medie Concediate | 2 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 60% |
Meciuri Recente
27 oct.Dla WSPG Wels0-1
24 oct.Dla TSV Hartberg0-1
18 oct.Dvs WSG Wattens0-2
11 oct.Dla SCR Altach0-3
20 sept.Dla Ried1-4
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 3.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Peste 2.5 Goluri | 75% |
| Peste 1.5 Goluri | 90% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Rapid Viena | 40 | 2 pe meci |
| Wolfsberger AC | 34 | 1.7 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Rapid Viena | 5 (25%) |
| Wolfsberger AC | 1 (5%) |
12 sept. 2026BundesligaWolfsberger AC0-3Rapid Viena
21 feb. 2026BundesligaRapid Viena2-0Wolfsberger AC
24 aug. 2025BundesligaWolfsberger AC1-2Rapid Viena
4 mai 2025BundesligaRapid Viena0-1Wolfsberger AC
20 apr. 2025BundesligaWolfsberger AC5-1Rapid Viena
8 feb. 2025BundesligaRapid Viena1-3Wolfsberger AC
14 sept. 2024BundesligaWolfsberger AC1-1Rapid Viena
11 feb. 2024BundesligaWolfsberger AC0-2Rapid Viena
17 sept. 2023BundesligaRapid Viena3-3Wolfsberger AC
26 feb. 2023BundesligaWolfsberger AC1-2Rapid Viena
10 sept. 2022BundesligaRapid Viena1-3Wolfsberger AC
21 mai 2022BundesligaWolfsberger AC2-1Rapid Viena
10 apr. 2022BundesligaRapid Viena2-1Wolfsberger AC
7 nov. 2021BundesligaWolfsberger AC4-1Rapid Viena
8 aug. 2021BundesligaRapid Viena3-0Wolfsberger AC
9 mai 2021BundesligaRapid Viena1-2Wolfsberger AC
4 apr. 2021BundesligaWolfsberger AC1-8Rapid Viena
9 feb. 2021BundesligaRapid Viena1-0Wolfsberger AC
25 oct. 2020BundesligaWolfsberger AC3-4Rapid Viena
5 iul. 2020BundesligaWolfsberger AC3-1Rapid Viena

