VenezuelaVenezuela
Primera DivizieDivizia I
Etapa 9

Puerto Cabello vs Carabobo FC Pronostic și Sfaturi de Pariuri

12 sept. 2026
0-2
Final
Complejo Deportivo Socialista, Carabobo
Incorect
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
0 : 2
FT

Sfaturi de pariere

35%
35%
30%
Puerto CabelloRemizăCarabobo FC
Rezultat
Puerto Cabello
35%
Total goluri
Peste 2.5
53%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Puerto Cabello3
8Remize
9Carabobo FC
2.1Medie Goluri
45%Ambele Echipe Marchează
35%Peste 2.5
12 sept. 2026Puerto Cabello0-2Carabobo FC
7 iun. 2026Carabobo FC2-1Puerto Cabello
23 mar. 2026Carabobo FC1-1Puerto Cabello
23 nov. 2025Carabobo FC1-0Puerto Cabello
19 iul. 2025Carabobo FC2-0Puerto Cabello
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Puerto Cabello vs Carabobo FC: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Puerto Cabello cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Puerto Cabello vs Carabobo FC?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (53% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Puerto Cabello vs Carabobo FC?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Puerto Cabello vs Carabobo FC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Puerto Cabello vs Carabobo FC?
Puerto Cabello vs Carabobo FC are loc pe 12 sept. 2026 la Complejo Deportivo Socialista.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Deportivo TáchiraDeportivo Táchira110021+13
2Puerto CabelloPuerto Cabello110021+13
3Deportivo La GuairaDeportivo La Guaira00000000
4Metropolitanos FCMetropolitanos FC00000000
9Estudiantes de Mérida FCEstudiantes de Mérida FC134541516-117
10UCVUCV134451315-216
11Trujillanos FCTrujillanos FC134271420-614
12Rayo ZulianoRayo Zuliano133281829-1111
13Anzoátegui FCAnzoátegui FC13229822-148
14Zamora FCZamora FC132291227-158

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Puerto Cabello
EVVEV
10Jucat
4Victories
5Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci1.7
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2.4
Medie Goluri1.4
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

24 oct.Vla Monagas SC2-1
18 oct.Evs Monagas SC3-3
11 oct.Vla Trujillanos FC1-0
19 sept.Vvs Portuguesa FC2-1
15 sept.Ela Deportivo Táchira1-1
Carabobo FC
VVEVE
10Jucat
5Victories
4Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci1.9
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci2.1
Medie Goluri1.3
Medie Concediate0.8
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite60%
Nu a marcat10%

Meciuri Recente

17 oct.Evs Deportivo Táchira2-2
11 oct.Vla Anzoátegui FC1-0
19 sept.Ela UCV1-1
15 sept.Vvs Deportivo La Guaira1-0
12 sept.Vla Puerto Cabello2-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri2.1
Ambele Echipe Marchează45%
Peste 2.5 Goluri35%
Peste 1.5 Goluri70%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Puerto Cabello170.85 pe meci
Carabobo FC251.25 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Puerto Cabello6 (30%)
Carabobo FC8 (40%)
12 sept. 2026Divizia IPuerto Cabello0-2Carabobo FC
7 iun. 2026Divizia ICarabobo FC2-1Puerto Cabello
23 mar. 2026Divizia ICarabobo FC1-1Puerto Cabello
23 nov. 2025Divizia ICarabobo FC1-0Puerto Cabello
19 iul. 2025Divizia ICarabobo FC2-0Puerto Cabello
1 iun. 2025Divizia IPuerto Cabello1-3Carabobo FC
10 mai 2025Divizia ICarabobo FC0-0Puerto Cabello
9 feb. 2025Divizia IPuerto Cabello1-3Carabobo FC
18 iul. 2024Divizia ICarabobo FC2-1Puerto Cabello
12 mai 2024Divizia ICarabobo FC1-1Puerto Cabello
5 mai 2024Divizia IPuerto Cabello0-2Carabobo FC
2 feb. 2024Divizia IPuerto Cabello2-2Carabobo FC
25 aug. 2023Divizia IPuerto Cabello0-0Carabobo FC
12 mar. 2023Divizia ICarabobo FC0-2Puerto Cabello
8 iul. 2022Divizia ICarabobo FC0-1Puerto Cabello
14 mai 2022Divizia IPuerto Cabello1-1Carabobo FC
17 oct. 2021Divizia IPuerto Cabello3-0Carabobo FC
28 aug. 2021Divizia ICarabobo FC1-0Puerto Cabello
9 iul. 2021Divizia IPuerto Cabello0-0Carabobo FC
21 mai 2021Divizia ICarabobo FC2-2Puerto Cabello

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.