Etapa 4
Portuguesa FC vs Deportivo La Guaira Pronostic și Sfaturi de Pariuri
4 nov. 2026
21:30
Estadio General Jose Antonio Paez, Araure
Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
ÎncredereSfaturi de pariere
Portuguesa FCRemizăDeportivo La Guaira
Rezultat
Portuguesa FC
35%
Total goluri
Sub 2.5
53%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
8
2.25Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
40%Peste 2.5
10 oct. 2026Portuguesa FC0-0Deportivo La Guaira
23 mai 2026Portuguesa FC0-2Deportivo La Guaira
9 mai 2026Deportivo La Guaira1-1Portuguesa FC
20 apr. 2026Deportivo La Guaira0-0Portuguesa FC
31 aug. 2025Deportivo La Guaira3-1Portuguesa FC
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Portuguesa FC vs Deportivo La Guaira?
Modelul nostru prezice Portuguesa FC cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Portuguesa FC vs Deportivo La Guaira?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Portuguesa FC vs Deportivo La Guaira?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (53% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Portuguesa FC vs Deportivo La Guaira?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Când și unde se joacă Portuguesa FC vs Deportivo La Guaira?
Portuguesa FC vs Deportivo La Guaira are loc pe 4 nov. 2026 la Estadio General Jose Antonio Paez.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 9 | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 | 16 | -1 | 17 | ||
| 10 | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | 15 | -2 | 16 | ||
| 11 | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | 20 | -6 | 14 | ||
| 12 | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 29 | -11 | 11 | ||
| 13 | 13 | 2 | 2 | 9 | 8 | 22 | -14 | 8 | ||
| 14 | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 27 | -15 | 8 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVDEE
10Jucat
2Victories
7Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 1.7 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
18 oct.Ela UCV0-0
10 oct.Evs Deportivo La Guaira0-0
19 sept.Dla Puerto Cabello1-2
16 sept.Vvs Estudiantes de Mérida FC2-1
13 sept.Ela Rayo Zuliano1-1
DDDED
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
17 oct.Dvs Trujillanos FC1-2
10 oct.Ela Portuguesa FC0-0
20 sept.Dvs Deportivo Táchira2-4
15 sept.Dla Carabobo FC0-1
12 sept.Dvs UCV0-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.25 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 40% |
| Peste 1.5 Goluri | 80% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Portuguesa FC | 21 | 1.05 pe meci |
| Deportivo La Guaira | 24 | 1.2 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Portuguesa FC | 7 (35%) |
| Deportivo La Guaira | 5 (25%) |
10 oct. 2026Divizia IPortuguesa FC0-0Deportivo La Guaira
23 mai 2026Divizia IPortuguesa FC0-2Deportivo La Guaira
9 mai 2026Divizia IDeportivo La Guaira1-1Portuguesa FC
20 apr. 2026Divizia IDeportivo La Guaira0-0Portuguesa FC
31 aug. 2025Divizia IDeportivo La Guaira3-1Portuguesa FC
9 iun. 2025Divizia IDeportivo La Guaira1-1Portuguesa FC
4 mai 2025Divizia IPortuguesa FC1-2Deportivo La Guaira
31 mar. 2025Divizia IPortuguesa FC1-3Deportivo La Guaira
4 oct. 2024Divizia IPortuguesa FC2-1Deportivo La Guaira
7 apr. 2024Divizia IDeportivo La Guaira0-2Portuguesa FC
26 aug. 2023Divizia IDeportivo La Guaira2-2Portuguesa FC
10 mar. 2023Divizia IPortuguesa FC2-0Deportivo La Guaira
11 iun. 2022Divizia IDeportivo La Guaira2-1Portuguesa FC
2 iun. 2022Divizia IPortuguesa FC1-0Deportivo La Guaira
23 feb. 2020Divizia IDeportivo La Guaira2-0Portuguesa FC
31 aug. 2019Divizia IPortuguesa FC1-0Deportivo La Guaira
10 mar. 2019Divizia IDeportivo La Guaira2-0Portuguesa FC
19 sept. 2018Divizia IPortuguesa FC1-2Deportivo La Guaira
3 apr. 2018Divizia IDeportivo La Guaira1-1Portuguesa FC
22 oct. 2017Divizia IPortuguesa FC3-0Deportivo La Guaira

