Etapa 17
Platense vs Firpo Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
14
2.63Medie Goluri
58%Ambele Echipe Marchează
47%Peste 2.5
25 oct. 2026Platense1-1Firpo
12 apr. 2026Platense0-1Firpo
15 feb. 2026Firpo3-1Platense
30 nov. 2025Firpo6-2Platense
23 nov. 2025Platense0-2Firpo
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Platense vs Firpo?
Platense vs Firpo are loc pe 25 oct. 2026.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDDVE
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
25 oct.Evs Firpo1-1
4 oct.Vvs Municipal Limeño2-1
1 oct.Dla Alianza1-2
20 sept.Dvs Águila0-1
5 sept.Vla Cacahuatique2-1
VVEVE
10Jucat
5Victories
4Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.9 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
25 oct.Ela Platense1-1
11 oct.Vla Municipal Limeño3-2
4 oct.Ela Alianza2-2
1 oct.Vla Fuerte San Francisco3-0
27 sept.Vvs Águila2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 19 |
| Medie Goluri | 2.63 |
| Ambele Echipe Marchează | 58% |
| Peste 2.5 Goluri | 47% |
| Peste 1.5 Goluri | 74% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Platense | 13 | 0.68 pe meci |
| Firpo | 37 | 1.95 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Platense | 3 (16%) |
| Firpo | 7 (37%) |
25 oct. 2026Divizia PrimarăPlatense1-1Firpo
12 apr. 2026Divizia PrimarăPlatense0-1Firpo
15 feb. 2026Divizia PrimarăFirpo3-1Platense
30 nov. 2025Divizia PrimarăFirpo6-2Platense
23 nov. 2025Divizia PrimarăPlatense0-2Firpo
26 oct. 2025Divizia PrimarăPlatense1-3Firpo
24 aug. 2025Divizia PrimarăFirpo0-0Platense
16 mar. 2025Divizia PrimarăFirpo2-0Platense
19 ian. 2025Divizia PrimarăPlatense1-2Firpo
17 oct. 2024Divizia PrimarăPlatense0-2Firpo
27 iul. 2024Divizia PrimarăFirpo1-0Platense
4 mai 2024Divizia PrimarăPlatense1-2Firpo
17 mar. 2024Divizia PrimarăFirpo3-1Platense
12 nov. 2023Divizia PrimarăPlatense1-3Firpo
17 sept. 2023Divizia PrimarăFirpo2-1Platense
29 mar. 2023Divizia PrimarăPlatense1-1Firpo
1 feb. 2023Divizia PrimarăFirpo3-1Platense
23 oct. 2022Divizia PrimarăPlatense1-0Firpo
2 oct. 2022Divizia PrimarăFirpo0-0Platense

