Etapa 9
Pisa vs Palermo Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Arena Garibaldi - Stadio Romeo Anconetani, Pisa
Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
ÎncredereSfaturi de pariere
PisaRemizăPalermo
Rezultat
Pisa
35%
Total goluri
Peste 2.5
62%
Ambele echipe marchează
Da
63%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
1
4.17Medie Goluri
83%Ambele Echipe Marchează
67%Peste 2.5
31 ian. 2025Palermo1-2Pisa
24 aug. 2024Pisa2-0Palermo
1 apr. 2024Pisa4-3Palermo
16 dec. 2023Palermo3-2Pisa
4 mar. 2023Pisa1-1Palermo
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Pisa vs Palermo?
Modelul nostru prezice Pisa cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Pisa vs Palermo?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Pisa vs Palermo?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (62% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Pisa vs Palermo?
Ambele echipe marchează: Da (63% încredere).
Când și unde se joacă Pisa vs Palermo?
Pisa vs Palermo are loc pe 28 oct. 2026 la Arena Garibaldi - Stadio Romeo Anconetani.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
İ. VuralMijlocaș
10
Golgeteri principali
D. JohnsenMijlocaș
1Goluri
Asistențe
J. PohjanpaloAtacant
1Asistențe
Cartonașe
T. CassandroFundaș
10
T. AugelloFundaș
10
J. SegreMijlocaș
10
E. GyasiFundaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDDEV
10Jucat
3Victories
1Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
10 oct.Vla Vicenza Virtus3-0
20 sept.Ela Mantova2-2
15 sept.Dla Fiorentina0-3
11 sept.Dvs Virtus Entella1-4
6 sept.Vla Juventus Stabia3-0
VVEVV
10Jucat
8Victories
1Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.5 |
| Proc. de Victorie % | 80% |
| Goluri/Meci | 3.5 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
10 oct.Vla Empoli4-2
19 sept.Vvs Padova2-1
13 sept.Ela Avellino1-1
7 sept.Vvs Sampdoria3-1
3 sept.Vvs Mantova5-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 6 |
| Medie Goluri | 4.17 |
| Ambele Echipe Marchează | 83% |
| Peste 2.5 Goluri | 67% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Pisa | 14 | 2.33 pe meci |
| Palermo | 11 | 1.83 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Pisa | 1 (17%) |
| Palermo | 0 (0%) |
31 ian. 2025Serie BPalermo1-2Pisa
24 aug. 2024Serie BPisa2-0Palermo
1 apr. 2024Serie BPisa4-3Palermo
16 dec. 2023Serie BPalermo3-2Pisa
4 mar. 2023Serie BPisa1-1Palermo
15 oct. 2022Serie BPalermo3-3Pisa

