Etapa 13
Pardubice vs Slovan Liberec Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Stadion Arnosta Kostala, Pardubice
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
PardubiceRemizăSlovan Liberec
Rezultat
Slovan Liberec
45%
Total goluri
Sub 2.5
53%
Ambele echipe marchează
Nu
51%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
6
3.08Medie Goluri
58%Ambele Echipe Marchează
67%Peste 2.5
22 nov. 2025Pardubice0-4Slovan Liberec
27 iul. 2025Slovan Liberec2-1Pardubice
14 dec. 2024Pardubice1-1Slovan Liberec
18 aug. 2024Slovan Liberec3-0Pardubice
16 dec. 2023Pardubice2-0Slovan Liberec
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Pardubice vs Slovan Liberec?
Modelul nostru prezice Slovan Liberec cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Pardubice vs Slovan Liberec?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (53% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Pardubice vs Slovan Liberec?
Ambele echipe marchează: Nu (51% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Pardubice vs Slovan Liberec?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Pardubice vs Slovan Liberec?
Pardubice vs Slovan Liberec are loc pe 31 oct. 2026 la Stadion Arnosta Kostala.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 6 | +20 | 26 | ||
| 2 | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | +7 | 20 | ||
| 3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 20 | 12 | +8 | 18 | ||
| 4 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 13 | +4 | 17 | ||
| 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 14 | +3 | 17 | ||
| 6 | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | +3 | 17 | ||
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 16 | +2 | 17 | ||
| 8 | 10 | 5 | 1 | 4 | 12 | 13 | -1 | 16 | ||
| 9 | 10 | 4 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 15 | ||
| 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 14 | ||
| 11 | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | 17 | +3 | 13 | ||
| 12 | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 18 | -11 | 10 | ||
| 13 | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | 20 | -9 | 8 | ||
| 14 | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 16 | -7 | 8 | ||
| 15 | 10 | 1 | 4 | 5 | 9 | 16 | -7 | 7 | ||
| 16 | 10 | 0 | 1 | 9 | 8 | 20 | -12 | 1 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVVVD
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Dla Sparta Praga0-2
19 sept.Vvs Bohemians 19052-1
16 sept.Vla Kozlovice6-0
13 sept.Vla Baník Ostrava2-1
5 sept.Ela Slovácko0-0
VVVED
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.3 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 1.8 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 0.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 20% |
| Fără goluri primite | 70% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Dvs Slovácko0-2
19 sept.Ela Artis0-0
15 sept.Vla Vlašim2-0
12 sept.Vvs Mladá Boleslav3-0
6 sept.Vla FK Jablonec2-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 12 |
| Medie Goluri | 3.08 |
| Ambele Echipe Marchează | 58% |
| Peste 2.5 Goluri | 67% |
| Peste 1.5 Goluri | 92% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Pardubice | 14 | 1.17 pe meci |
| Slovan Liberec | 23 | 1.92 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Pardubice | 2 (17%) |
| Slovan Liberec | 3 (25%) |
22 nov. 2025Liga CehăPardubice0-4Slovan Liberec
27 iul. 2025Liga CehăSlovan Liberec2-1Pardubice
14 dec. 2024Liga CehăPardubice1-1Slovan Liberec
18 aug. 2024Liga CehăSlovan Liberec3-0Pardubice
16 dec. 2023Liga CehăPardubice2-0Slovan Liberec
19 aug. 2023Liga CehăSlovan Liberec1-0Pardubice
29 ian. 2023Liga CehăSlovan Liberec1-1Pardubice
14 aug. 2022Liga CehăPardubice2-1Slovan Liberec
9 mar. 2022Liga CehăSlovan Liberec4-1Pardubice
11 sept. 2021Liga CehăPardubice2-2Slovan Liberec
26 feb. 2021Liga CehăSlovan Liberec4-1Pardubice
27 sept. 2020Liga CehăPardubice3-0Slovan Liberec

