ItalyItalia
Serie BSerie B
Etapa 11

Padova vs Empoli Pronostic și Sfaturi de Pariuri

7 nov. 2026
14:00
Stadio Euganeo, Padova

Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

35%
35%
30%
PadovaRemizăEmpoli
Rezultat
Padova
35%
Total goluri
Sub 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Padova1
0Remize
1Empoli
2.5Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
12 apr. 2026Padova1-0Empoli
23 aug. 2025Empoli3-1Padova
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Padova vs Empoli: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Padova cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Padova vs Empoli?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Padova vs Empoli?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Padova vs Empoli?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Padova vs Empoli?
Padova vs Empoli are loc pe 7 nov. 2026 la Stadio Euganeo.

Informații suplimentare

PadovaPadova

Golgeteri principali

Fără date

Asistențe

Fără date

Cartonașe

Fără date
EmpoliEmpoli

Golgeteri principali

S. Shpendi
S. ShpendiAtacant
1Goluri

Asistențe

C. Cauz
C. CauzFundaș
1Asistențe

Cartonașe

J. Ceesay
J. CeesayFundaș
01

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Padova
DVDDD
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci1.3
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2.5
Medie Goluri1.1
Medie Concediate1.4
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

17 oct.Dvs Virtus Entella1-2
11 oct.Dvs Carrarese0-2
19 sept.Dla Palermo1-2
12 sept.Vvs Ascoli1-0
6 sept.Dla Cremonese1-3
Empoli
DDDED
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci1.1
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.5
Medie Goluri1
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

23 oct.Dvs Vicenza Virtus0-2
17 oct.Ela Ascoli1-1
10 oct.Dvs Palermo2-4
20 sept.Dla Modena1-2
11 sept.Dvs Arezzo0-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri2
Medie Goluri2.5
Ambele Echipe Marchează50%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri50%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Padova21 pe meci
Empoli31.5 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Padova1 (50%)
Empoli0 (0%)
12 apr. 2026Serie BPadova1-0Empoli
23 aug. 2025Serie BEmpoli3-1Padova

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.