Etapa 1
Oxford United vs Stevenage Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Kassam Stadium, Oxford
Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
ÎncredereSfaturi de pariere
Oxford UnitedRemizăStevenage
Rezultat
Oxford United
50%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
0
2.71Medie Goluri
71%Ambele Echipe Marchează
43%Peste 2.5
22 aug. 2026Stevenage1-2Oxford United
19 apr. 2024Oxford United1-1Stevenage
30 sept. 2023Stevenage1-3Oxford United
25 mar. 2016Oxford United1-1Stevenage
31 oct. 2015Stevenage1-5Oxford United
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Oxford United vs Stevenage?
Modelul nostru prezice Oxford United cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Oxford United vs Stevenage?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Oxford United vs Stevenage?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Oxford United vs Stevenage?
Oxford United vs Stevenage are loc pe 7 nov. 2026 la Kassam Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
C. BrownFundaș
1Goluri
M. HarrisAtacant
1Goluri
Asistențe
G. O'DonkorAtacant
1Asistențe
Cartonașe
M. HarrisAtacant
10
C. BrannaganMijlocaș
10
Golgeteri principali
O. SandersonAtacant
1Goluri
Asistențe
J. MagennisAtacant
1Asistențe
Cartonașe
Fără date
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEVEV
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1.8 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
20 oct.Vvs Wigan2-1
15 oct.Ela Mansfield Town1-1
10 oct.Vla Notts County2-1
19 sept.Evs Cambridge United1-1
12 sept.Vvs Burton Albion3-0
VDVDV
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
20 oct.Vvs Plymouth3-0
17 oct.Dla Bradford0-2
10 oct.Vvs Wigan1-0
19 sept.Dla Leyton Orient0-1
10 sept.Vvs Luton2-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 7 |
| Medie Goluri | 2.71 |
| Ambele Echipe Marchează | 71% |
| Peste 2.5 Goluri | 43% |
| Peste 1.5 Goluri | 86% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Oxford United | 14 | 2 pe meci |
| Stevenage | 5 | 0.71 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Oxford United | 2 (29%) |
| Stevenage | 1 (14%) |
22 aug. 2026Liga 1Stevenage1-2Oxford United
19 apr. 2024Liga 1Oxford United1-1Stevenage
30 sept. 2023Liga 1Stevenage1-3Oxford United
25 mar. 2016Liga 2Oxford United1-1Stevenage
31 oct. 2015Liga 2Stevenage1-5Oxford United
31 ian. 2015Liga 2Stevenage0-2Oxford United
20 sept. 2014Liga 2Oxford United0-0Stevenage

