Etapa 5
Olympique Dcheïra vs KAC Kenitra Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Olympique DcheïraRemizăKAC Kenitra
Rezultat
Olympique Dcheïra
45%
Total goluri
Sub 2.5
57%
Ambele echipe marchează
Nu
54%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
2
2.88Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
38%Peste 2.5
16 mar. 2025KAC Kenitra1-0Olympique Dcheïra
9 nov. 2024Olympique Dcheïra6-2KAC Kenitra
10 apr. 2021KAC Kenitra0-0Olympique Dcheïra
10 dec. 2020Olympique Dcheïra0-0KAC Kenitra
8 feb. 2020KAC Kenitra2-0Olympique Dcheïra
Întrebări Frecvente
Olympique Dcheïra vs KAC Kenitra: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Olympique Dcheïra cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Olympique Dcheïra vs KAC Kenitra?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Olympique Dcheïra vs KAC Kenitra?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (57% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Olympique Dcheïra vs KAC Kenitra?
Ambele echipe marchează: Nu (54% încredere).
Când și unde se joacă Olympique Dcheïra vs KAC Kenitra?
Olympique Dcheïra vs KAC Kenitra are loc pe 24 oct. 2026.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EEDVV
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
18 oct.Vla Riadi Salmi4-1
11 oct.Vvs Wydad Fès2-0
3 oct.Dla Mouloudia Oujda1-2
21 iul.Evs Amal Tiznit1-1
18 iul.Ela Amal Tiznit0-0
VDDEV
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
17 oct.Vvs El Massira1-0
10 oct.Ela Union Sportive Boujaad1-1
4 oct.Dvs Yacoub El Mansour0-1
26 sept.Dvs Wydad Fès0-1
22 iul.Vvs AS Mansouria2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 8 |
| Medie Goluri | 2.88 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 38% |
| Peste 1.5 Goluri | 63% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Olympique Dcheïra | 13 | 1.63 pe meci |
| KAC Kenitra | 10 | 1.25 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Olympique Dcheïra | 2 (25%) |
| KAC Kenitra | 4 (50%) |
16 mar. 2025Botola 2KAC Kenitra1-0Olympique Dcheïra
9 nov. 2024Botola 2Olympique Dcheïra6-2KAC Kenitra
10 apr. 2021Botola 2KAC Kenitra0-0Olympique Dcheïra
10 dec. 2020Botola 2Olympique Dcheïra0-0KAC Kenitra
8 feb. 2020Botola 2KAC Kenitra2-0Olympique Dcheïra
29 sept. 2019Botola 2Olympique Dcheïra3-1KAC Kenitra
2 apr. 2019Botola 2KAC Kenitra3-3Olympique Dcheïra
1 dec. 2018Botola 2Olympique Dcheïra1-1KAC Kenitra

