Etapa 26
O'Higgins vs Nublense Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio El Teniente, Rancagua
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
O'HigginsRemizăNublense
Rezultat
O'Higgins
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
3
2.73Medie Goluri
64%Ambele Echipe Marchează
55%Peste 2.5
25 apr. 2026Nublense0-2O'Higgins
8 nov. 2025O'Higgins4-2Nublense
25 mai 2025Nublense0-1O'Higgins
19 oct. 2024O'Higgins1-3Nublense
19 mai 2024Nublense2-2O'Higgins
Întrebări Frecvente
O'Higgins vs Nublense: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice O'Higgins cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în O'Higgins vs Nublense?
Ambele echipe marchează: Da (62% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru O'Higgins vs Nublense?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în O'Higgins vs Nublense?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă O'Higgins vs Nublense?
O'Higgins vs Nublense are loc pe 1 nov. 2026 la Estadio El Teniente.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
F. GonzálezMijlocaș
1Goluri
M. BrizuelaFundaș
1Goluri
A. CastilloAtacant
1Goluri
Asistențe
F. GonzálezMijlocaș
1Asistențe
B. RabelloMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
B. RabelloMijlocaș
10
M. SarrafioreMijlocaș
10
T. VecinoAtacant
10
F. OgazMijlocaș
10
Golgeteri principali
I. JeraldinoAtacant
2Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
P. CalderónFundaș
10
M. PlazaAtacant
10
F. RamiAtacant
10
D. CéspedesMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDVDD
10Jucat
2Victories
1Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.7 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
10 oct.Dla Huachipato0-2
13 sept.Dla Universidad Italiano0-1
6 sept.Vvs Union La Calera2-1
1 sept.Dla U. Católica2-3
23 aug.Dvs Palestino0-1
DDDDD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
12 oct.Dla Universidad de Chile0-6
12 sept.Dvs Everton de Vina1-3
6 sept.Dla D. La Serena1-2
3 sept.Dla Deportes Limache0-2
30 aug.Dvs Concepción0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 11 |
| Medie Goluri | 2.73 |
| Ambele Echipe Marchează | 64% |
| Peste 2.5 Goluri | 55% |
| Peste 1.5 Goluri | 73% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| O'Higgins | 16 | 1.45 pe meci |
| Nublense | 14 | 1.27 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| O'Higgins | 4 (36%) |
| Nublense | 1 (9%) |
25 apr. 2026Primera DivizieNublense0-2O'Higgins
8 nov. 2025Primera DivizieO'Higgins4-2Nublense
25 mai 2025Primera DivizieNublense0-1O'Higgins
19 oct. 2024Primera DivizieO'Higgins1-3Nublense
19 mai 2024Primera DivizieNublense2-2O'Higgins
28 iul. 2023Primera DivizieO'Higgins1-2Nublense
31 mar. 2023Primera DivizieNublense2-1O'Higgins
2 oct. 2022Primera DivizieNublense2-2O'Higgins
24 apr. 2022Primera DivizieO'Higgins1-0Nublense
7 nov. 2021Primera DivizieO'Higgins1-1Nublense
2 aug. 2021Primera DivizieNublense0-0O'Higgins

