Etapa 5
NK Osijek vs NK Slaven Belupo Pronostic și Sfaturi de Pariuri
30 aug. 2026
3-0
Final
Opus Arena, Osijek
Corect
Selecția noastră
Rezultat
NK Osijek
3 : 0
FT
Sfaturi de pariere
NK OsijekRemizăNK Slaven Belupo
Rezultat
NK Osijek
60%
Total goluri
Peste 2.5
58%
Ambele echipe marchează
Da
56%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
41%
Handicap asiatic
H. Gazde -1.25
@ 2.09
48%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
NK Osijek marchează 35% din goluri în primele 15 minute (6 goluri)
NK Osijek primesc 36% din goluri după minutul 75 (4 goluri)
NK Osijek au păstrat 4 meciuri fără gol primit în 8 meciuri (50%)
NK Osijek marchează 65% din goluri în prima repriză
NK Osijek au marcat în prima repriză în 6 din ultimele 9 meciuri (67%)
NK Slaven Belupo au câștigat doar 0 din 5 meciuri în deplasare în acest sezon
NK Slaven Belupo câștigă 67% acasă, dar doar 0% în deplasare
NK Slaven Belupo nu au marcat în 4 din 8 meciuri (50%)
NK Slaven Belupo au primit gol în prima repriză în 6 din ultimele 8 meciuri (75%)
NK Slaven Belupo primesc 2 goluri pe meci (16 în 8)
Statistici Cheie
4Remize
6
2.45Medie Goluri
40%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
30 aug. 2026NK Osijek3-0NK Slaven Belupo
22 mai 2026NK Osijek2-0NK Slaven Belupo
22 mar. 2026NK Slaven Belupo0-0NK Osijek
20 dec. 2025NK Osijek0-0NK Slaven Belupo
4 oct. 2025NK Slaven Belupo2-1NK Osijek
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga NK Osijek vs NK Slaven Belupo?
Modelul nostru prezice NK Osijek cu 60% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în NK Osijek vs NK Slaven Belupo?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (58% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în NK Osijek vs NK Slaven Belupo?
Ambele echipe marchează: Da (56% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru NK Osijek vs NK Slaven Belupo?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 41% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Care este predicția Handicap asiatic pentru NK Osijek vs NK Slaven Belupo?
Pontul nostru de Handicap asiatic este NK Osijek -1.25 cu 48% încredere.
Când și unde se joacă NK Osijek vs NK Slaven Belupo?
NK Osijek vs NK Slaven Belupo are loc pe 30 aug. 2026 la Opus Arena.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 18 | 9 | +9 | 19 | ||
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 14 | 7 | +7 | 18 | ||
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 11 | +7 | 16 | ||
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 18 | 14 | +4 | 16 | ||
| 5 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 11 | +3 | 14 | ||
| 6 | 9 | 3 | 3 | 3 | 17 | 14 | +3 | 12 | ||
| 7 | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 17 | -6 | 10 | ||
| 8 | 9 | 2 | 1 | 6 | 11 | 17 | -6 | 7 | ||
| 9 | 9 | 2 | 1 | 6 | 12 | 25 | -13 | 7 | ||
| 10 | 9 | 1 | 2 | 6 | 6 | 14 | -8 | 5 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDVED
10Jucat
6Victories
1Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.9 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 3.4 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
10 oct.Dvs Istra 19611-3
19 sept.Ela NK Varaždin0-0
12 sept.Vvs Dinamo Zagreb4-2
5 sept.Dla HNK Rijeka1-4
30 aug.Vvs NK Slaven Belupo3-0
VDVDV
10Jucat
3Victories
0Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
11 oct.Vvs HNK Rijeka4-1
13 sept.Dla HNK Hajduk Split0-1
6 sept.Vvs NK Lokomotiva Zagreb2-1
30 aug.Dla NK Osijek0-3
22 aug.Vvs HNK Gorica2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.45 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 60% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| NK Osijek | 34 | 1.7 pe meci |
| NK Slaven Belupo | 15 | 0.75 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| NK Osijek | 11 (55%) |
| NK Slaven Belupo | 5 (25%) |
30 aug. 2026HNLNK Osijek3-0NK Slaven Belupo
22 mai 2026HNLNK Osijek2-0NK Slaven Belupo
22 mar. 2026HNLNK Slaven Belupo0-0NK Osijek
20 dec. 2025HNLNK Osijek0-0NK Slaven Belupo
4 oct. 2025HNLNK Slaven Belupo2-1NK Osijek
4 mai 2025HNLNK Slaven Belupo1-4NK Osijek
1 mar. 2025HNLNK Osijek1-2NK Slaven Belupo
30 nov. 2024HNLNK Slaven Belupo3-2NK Osijek
15 sept. 2024HNLNK Osijek1-0NK Slaven Belupo
29 mar. 2024HNLNK Slaven Belupo0-1NK Osijek
17 dec. 2023HNLNK Osijek4-1NK Slaven Belupo
30 sept. 2023HNLNK Slaven Belupo1-0NK Osijek
22 iul. 2023HNLNK Osijek6-1NK Slaven Belupo
21 apr. 2023HNLNK Slaven Belupo2-1NK Osijek
11 feb. 2023HNLNK Osijek0-0NK Slaven Belupo
9 oct. 2022HNLNK Slaven Belupo0-4NK Osijek
31 iul. 2022HNLNK Osijek0-0NK Slaven Belupo
10 apr. 2022HNLNK Slaven Belupo0-1NK Osijek
29 ian. 2022HNLNK Osijek1-2NK Slaven Belupo
17 oct. 2021HNLNK Slaven Belupo0-2NK Osijek

