Etapa 12
Nancy vs Sochaux Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Stade Marcel Picot, Nancy
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
NancyRemizăSochaux
Rezultat
Nancy
45%
Total goluri
Sub 2.5
57%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
9Remize
5
2.11Medie Goluri
42%Ambele Echipe Marchează
32%Peste 2.5
14 feb. 2025Nancy1-0Sochaux
13 sept. 2024Sochaux2-3Nancy
8 apr. 2024Sochaux4-1Nancy
3 nov. 2023Nancy1-1Sochaux
9 apr. 2022Sochaux1-0Nancy
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Nancy vs Sochaux?
Modelul nostru prezice Nancy cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Nancy vs Sochaux?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (57% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Nancy vs Sochaux?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Nancy vs Sochaux?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Nancy vs Sochaux?
Nancy vs Sochaux are loc pe 6 nov. 2026 la Stade Marcel Picot.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
Fără date
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
Fără date
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDVVV
10Jucat
6Victories
1Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.9 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
16 oct.Vla Annecy2-1
9 oct.Vvs Guingamp1-0
18 sept.Vla Rodez4-3
11 sept.Dvs Reims1-2
7 sept.Dla Nantes0-1
EVEED
10Jucat
2Victories
6Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
17 oct.Dla Metz2-3
9 oct.Evs Boulogne1-1
18 sept.Ela Laval1-1
12 sept.Vvs Nantes1-0
4 sept.Ela PAU1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 19 |
| Medie Goluri | 2.11 |
| Ambele Echipe Marchează | 42% |
| Peste 2.5 Goluri | 32% |
| Peste 1.5 Goluri | 58% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Nancy | 20 | 1.05 pe meci |
| Sochaux | 20 | 1.05 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Nancy | 7 (37%) |
| Sochaux | 7 (37%) |
14 feb. 2025Național 1Nancy1-0Sochaux
13 sept. 2024Național 1Sochaux2-3Nancy
8 apr. 2024Național 1Sochaux4-1Nancy
3 nov. 2023Național 1Nancy1-1Sochaux
9 apr. 2022Ligue 2Sochaux1-0Nancy
30 oct. 2021Ligue 2Nancy0-0Sochaux
10 apr. 2021Ligue 2Nancy0-0Sochaux
20 ian. 2021Cupa FranțeiNancy0-1Sochaux
5 dec. 2020Ligue 2Sochaux1-1Nancy
4 feb. 2020Ligue 2Nancy1-1Sochaux
23 aug. 2019Ligue 2Sochaux3-0Nancy
1 mar. 2019Ligue 2Sochaux0-4Nancy
28 sept. 2018Ligue 2Nancy0-0Sochaux
19 ian. 2018Ligue 2Sochaux1-0Nancy
18 aug. 2017Ligue 2Nancy2-2Sochaux
25 apr. 2016Ligue 2Nancy1-0Sochaux
1 dec. 2015Ligue 2Sochaux2-2Nancy
14 feb. 2015Ligue 2Sochaux0-2Nancy
13 sept. 2014Ligue 2Nancy1-1Sochaux

