Etapa 9
Monza vs Napoli Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
MonzaRemizăNapoli
Rezultat
Napoli
45%
Total goluri
Peste 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
1Remize
4
2.5Medie Goluri
17%Ambele Echipe Marchează
33%Peste 2.5
19 apr. 2025Monza0-1Napoli
29 sept. 2024Napoli2-0Monza
7 apr. 2024Monza2-4Napoli
29 dec. 2023Napoli0-0Monza
14 mai 2023Monza2-0Napoli
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Monza vs Napoli?
Modelul nostru prezice Napoli cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Monza vs Napoli?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Monza vs Napoli?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Monza vs Napoli?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Monza vs Napoli?
Monza vs Napoli are loc pe 28 oct. 2026.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Gustavo VarelaAtacant
1Goluri
Asistențe
M. MoutMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
E. KouadioFundaș
10
L. LucchesiFundaș
10
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
M. PolitanoAtacant
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEDVD
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
11 oct.Dla Lazio1-3
18 sept.Vvs Sassuolo2-1
13 sept.Dla Lecce2-3
6 sept.Ela Parma1-1
1 sept.Vla Torino1-0
DVEVD
10Jucat
5Victories
1Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
13 oct.Dla Villarreal1-3
10 oct.Vvs Frosinone3-0
20 sept.Ela Fiorentina1-1
13 sept.Vvs Bologna1-0
9 sept.Dvs Arsenal0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 6 |
| Medie Goluri | 2.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 17% |
| Peste 2.5 Goluri | 33% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Monza | 4 | 0.67 pe meci |
| Napoli | 11 | 1.83 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Monza | 2 (33%) |
| Napoli | 4 (67%) |
19 apr. 2025Serie AMonza0-1Napoli
29 sept. 2024Serie ANapoli2-0Monza
7 apr. 2024Serie AMonza2-4Napoli
29 dec. 2023Serie ANapoli0-0Monza
14 mai 2023Serie AMonza2-0Napoli
21 aug. 2022Serie ANapoli4-0Monza

