Etapa 11
Monza vs Atalanta Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
MonzaRemizăAtalanta
Rezultat
Monza
45%
Total goluri
Peste 2.5
61%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
6
3.5Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
67%Peste 2.5
4 mai 2025Monza0-4Atalanta
30 oct. 2024Atalanta2-0Monza
21 apr. 2024Monza1-2Atalanta
2 sept. 2023Atalanta3-0Monza
4 iun. 2023Atalanta5-2Monza
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Monza vs Atalanta?
Modelul nostru prezice Monza cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Monza vs Atalanta?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Monza vs Atalanta?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (61% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Monza vs Atalanta?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Când și unde se joacă Monza vs Atalanta?
Monza vs Atalanta are loc pe 8 nov. 2026.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Gustavo VarelaAtacant
1Goluri
Asistențe
M. MoutMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
E. KouadioFundaș
10
L. LucchesiFundaș
10
Golgeteri principali
G. RaspadoriAtacant
1Goluri
N. KrstovićAtacant
1Goluri
Asistențe
G. GaetanoMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
Fără date
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVDVD
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.7 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
23 oct.Dla Torino2-3
19 oct.Vvs Cagliari4-0
11 oct.Dla Lazio1-3
18 sept.Vvs Sassuolo2-1
13 sept.Dla Lecce2-3
DVVDD
10Jucat
5Victories
0Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
22 oct.Dla Ajax0-2
18 oct.Dla AC Milan2-3
15 oct.Vvs Pafos3-1
12 oct.Vvs Venezia3-1
20 sept.Dla Juventus0-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 6 |
| Medie Goluri | 3.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 33% |
| Peste 2.5 Goluri | 67% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Monza | 3 | 0.5 pe meci |
| Atalanta | 18 | 3 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Monza | 0 (0%) |
| Atalanta | 4 (67%) |
4 mai 2025Serie AMonza0-4Atalanta
30 oct. 2024Serie AAtalanta2-0Monza
21 apr. 2024Serie AMonza1-2Atalanta
2 sept. 2023Serie AAtalanta3-0Monza
4 iun. 2023Serie AAtalanta5-2Monza
5 sept. 2022Serie AMonza0-2Atalanta

