EnglandAnglia
Cupa FACupa FA
Etapa 1

Mansfield Town vs Macclesfield Town Pronostic și Sfaturi de Pariuri

One Call Stadium, Mansfield

Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

50%
50%
0%
Mansfield TownRemizăMacclesfield Town
Rezultat
Mansfield Town
50%
Total goluri
Sub 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Nu
56%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Fapte ale Meciului

Mansfield Town
Macclesfield Town
Macclesfield Town marchează 100% din goluri după minutul 75 (5 goluri)

Statistici Cheie

Mansfield Town3
2Remize
0Macclesfield Town
2.6Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
16 nov. 2019Macclesfield Town0-0Mansfield Town
2 feb. 2019Mansfield Town3-1Macclesfield Town
25 aug. 2018Macclesfield Town1-1Mansfield Town
9 apr. 2013Mansfield Town3-1Macclesfield Town
20 nov. 2012Macclesfield Town0-3Mansfield Town
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Mansfield Town vs Macclesfield Town: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Mansfield Town cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Mansfield Town vs Macclesfield Town?
Ambele echipe marchează: Nu (56% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Mansfield Town vs Macclesfield Town?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Mansfield Town vs Macclesfield Town?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Mansfield Town vs Macclesfield Town?
Mansfield Town vs Macclesfield Town are loc pe 7 nov. 2026 la One Call Stadium.

Informații suplimentare

Mansfield TownMansfield Town

Golgeteri principali

L. Reed
L. ReedMijlocaș
1Goluri
R. Oates
R. OatesAtacant
1Goluri

Asistențe

L. Akins
L. AkinsMijlocaș
1Asistențe
R. Hendry
R. HendryMijlocaș
1Asistențe

Cartonașe

F. Blake-Tracy
F. Blake-TracyFundaș
10
L. Thompson
L. ThompsonMijlocaș
10
Macclesfield TownMacclesfield Town

Golgeteri principali

Fără date

Asistențe

Fără date

Cartonașe

Fără date

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Mansfield Town
EEVEV
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.5
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci3.1
Medie Goluri1.6
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

20 oct.Vla AFC Wimbledon3-0
15 oct.Evs Oxford United1-1
10 oct.Vvs Bromley2-1
19 sept.Ela Burton Albion2-2
12 sept.Evs Huddersfield0-0
Macclesfield Town
VDEEV
10Jucat
6Victories
3Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci2.1
Proc. de Victorie %60%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri2
Medie Concediate0.8
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite50%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

20 oct.Vla Anstey Nomads3-0
17 oct.Evs Anstey Nomads1-1
3 oct.Evs Scarborough Athletic2-2
16 feb.Dvs Brentford0-1
10 ian.Vvs Crystal Palace2-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri5
Medie Goluri2.6
Ambele Echipe Marchează60%
Peste 2.5 Goluri60%
Peste 1.5 Goluri80%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Mansfield Town102 pe meci
Macclesfield Town30.6 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Mansfield Town2 (40%)
Macclesfield Town1 (20%)
16 nov. 2019Liga 2Macclesfield Town0-0Mansfield Town
2 feb. 2019Liga 2Mansfield Town3-1Macclesfield Town
25 aug. 2018Liga 2Macclesfield Town1-1Mansfield Town
9 apr. 2013Liga NaționalăMansfield Town3-1Macclesfield Town
20 nov. 2012Liga NaționalăMacclesfield Town0-3Mansfield Town

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.