Etapa 9
Manchester City vs Brighton Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Etihad Stadium, Manchester
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Manchester CityRemizăBrighton
Rezultat
Brighton
45%
Total goluri
Peste 2.5
68%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
3
3.26Medie Goluri
58%Ambele Echipe Marchează
68%Peste 2.5
7 ian. 2026Manchester City1-1Brighton
31 aug. 2025Brighton2-1Manchester City
15 mar. 2025Manchester City2-2Brighton
9 nov. 2024Brighton2-1Manchester City
25 apr. 2024Brighton0-4Manchester City
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Manchester City vs Brighton?
Modelul nostru prezice Brighton cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Manchester City vs Brighton?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Manchester City vs Brighton?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Manchester City vs Brighton?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (68% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Manchester City vs Brighton?
Manchester City vs Brighton are loc pe 31 oct. 2026 la Etihad Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
J. GvardiolFundaș
1Goluri
M. GuéhiMijlocaș
1Goluri
Asistențe
R. CherkiMijlocaș
2Asistențe
Cartonașe
P. FodenMijlocaș
10
Golgeteri principali
J. HinshelwoodMijlocaș
2Goluri
M. De CuyperMijlocaș
1Goluri
Asistențe
D. GómezMijlocaș
1Asistențe
G. RutterAtacant
1Asistențe
Cartonașe
P. GroßMijlocaș
10
Y. AyariMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVVD
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 3.4 |
| Medie Goluri | 2.2 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
14 oct.Dvs Paris Saint Germain2-4
11 oct.Vla Liverpool3-0
20 sept.Vvs Sunderland5-3
13 sept.Vla Manchester United1-0
8 sept.Vla FC Porto2-0
EVVVV
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 3.4 |
| Medie Goluri | 2.6 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 20% |
| Fără goluri primite | 70% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
15 oct.Vvs Kauno Žalgiris4-0
10 oct.Vla Sunderland2-0
19 sept.Vvs Arsenal3-0
13 sept.Vla Coventry5-0
5 sept.Evs Leeds1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 19 |
| Medie Goluri | 3.26 |
| Ambele Echipe Marchează | 58% |
| Peste 2.5 Goluri | 68% |
| Peste 1.5 Goluri | 89% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Manchester City | 46 | 2.42 pe meci |
| Brighton | 16 | 0.84 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Manchester City | 8 (42%) |
| Brighton | 0 (0%) |
7 ian. 2026Premieră LigaManchester City1-1Brighton
31 aug. 2025Premieră LigaBrighton2-1Manchester City
15 mar. 2025Premieră LigaManchester City2-2Brighton
9 nov. 2024Premieră LigaBrighton2-1Manchester City
25 apr. 2024Premieră LigaBrighton0-4Manchester City
21 oct. 2023Premieră LigaManchester City2-1Brighton
24 mai 2023Premieră LigaBrighton1-1Manchester City
22 oct. 2022Premieră LigaManchester City3-1Brighton
20 apr. 2022Premieră LigaManchester City3-0Brighton
23 oct. 2021Premieră LigaBrighton1-4Manchester City
18 mai 2021Premieră LigaBrighton3-2Manchester City
13 ian. 2021Premieră LigaManchester City1-0Brighton
11 iul. 2020Premieră LigaBrighton0-5Manchester City
31 aug. 2019Premieră LigaManchester City4-0Brighton
12 mai 2019Premieră LigaBrighton1-4Manchester City
6 apr. 2019Cupa FAManchester City1-0Brighton
29 sept. 2018Premieră LigaManchester City2-0Brighton
9 mai 2018Premieră LigaManchester City3-1Brighton
12 aug. 2017Premieră LigaBrighton0-2Manchester City

