Etapa 5
Maghreb Fès vs Renașterea Berkane Pronostic și Sfaturi de Pariuri
29 oct. 2026
20:00
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Maghreb FèsRemizăRenașterea Berkane
Rezultat
Renașterea Berkane
45%
Total goluri
Sub 2.5
67%
Ambele echipe marchează
Nu
58%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
7Remize
4
1.67Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
21 iun. 2026Maghreb Fès1-2Renașterea Berkane
5 apr. 2026Renașterea Berkane1-1Maghreb Fès
11 mai 2025Maghreb Fès1-3Renașterea Berkane
22 dec. 2024Renașterea Berkane2-0Maghreb Fès
20 mar. 2024Renașterea Berkane2-1Maghreb Fès
Întrebări Frecvente
Maghreb Fès vs Renașterea Berkane: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Renașterea Berkane cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Maghreb Fès vs Renașterea Berkane?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Maghreb Fès vs Renașterea Berkane?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (67% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Maghreb Fès vs Renașterea Berkane?
Ambele echipe marchează: Nu (58% încredere).
Când și unde se joacă Maghreb Fès vs Renașterea Berkane?
Maghreb Fès vs Renașterea Berkane are loc pe 29 oct. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 4 | +2 | 9 | ||
| 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | +4 | 7 | ||
| 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | +3 | 7 | ||
| 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | +2 | 7 | ||
| 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | +1 | 7 | ||
| 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | +1 | 7 | ||
| 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 11 | 0 | 6 | ||
| 8 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | +1 | 5 | ||
| 9 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 5 | ||
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | +1 | 4 | ||
| 11 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 4 | ||
| 12 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | ||
| 13 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | -1 | 3 | ||
| 14 | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3 | ||
| 15 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | ||
| 16 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 1 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVED
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
14 oct.Dla Ittihad Tanger1-2
8 oct.Evs Raja Casablanca0-0
3 oct.Vla Hassania Agadir2-1
27 sept.Vvs CR Khemis Zemamra2-1
5 iul.Vvs Olympique Dcheïra2-0
VVEEE
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
13 oct.Evs CR Khemis Zemamra2-2
8 oct.Ela UTS Rabat0-0
27 sept.Ela Moghreb Tetouan0-0
5 iul.Vla Difaa EL Jadida3-1
2 iul.Vvs Wydad AC2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 12 |
| Medie Goluri | 1.67 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 25% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Maghreb Fès | 8 | 0.67 pe meci |
| Renașterea Berkane | 12 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Maghreb Fès | 5 (42%) |
| Renașterea Berkane | 5 (42%) |
21 iun. 2026Botola ProMaghreb Fès1-2Renașterea Berkane
5 apr. 2026Botola ProRenașterea Berkane1-1Maghreb Fès
11 mai 2025Botola ProMaghreb Fès1-3Renașterea Berkane
22 dec. 2024Botola ProRenașterea Berkane2-0Maghreb Fès
20 mar. 2024Botola ProRenașterea Berkane2-1Maghreb Fès
29 oct. 2023Botola ProMaghreb Fès0-0Renașterea Berkane
6 mai 2023Botola ProRenașterea Berkane1-1Maghreb Fès
4 ian. 2023Botola ProMaghreb Fès0-0Renașterea Berkane
5 feb. 2022Botola ProRenașterea Berkane0-0Maghreb Fès
12 sept. 2021Botola ProMaghreb Fès0-0Renașterea Berkane
16 mai 2021Botola ProMaghreb Fès2-0Renașterea Berkane
8 dec. 2020Botola ProRenașterea Berkane1-1Maghreb Fès

