Etapa 4
Macarthur vs Brisbane Roar Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Campbelltown Stadium, Sydney
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
MacarthurRemizăBrisbane Roar
Rezultat
Macarthur
45%
Total goluri
Sub 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Nu
54%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
3
3.38Medie Goluri
77%Ambele Echipe Marchează
69%Peste 2.5
19 dec. 2025Macarthur2-1Brisbane Roar
17 oct. 2025Brisbane Roar1-0Macarthur
4 apr. 2025Brisbane Roar1-5Macarthur
30 nov. 2024Macarthur4-4Brisbane Roar
16 mar. 2024Brisbane Roar1-2Macarthur
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Macarthur vs Brisbane Roar?
Modelul nostru prezice Macarthur cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Macarthur vs Brisbane Roar?
Ambele echipe marchează: Nu (54% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Macarthur vs Brisbane Roar?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Macarthur vs Brisbane Roar?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Macarthur vs Brisbane Roar?
Macarthur vs Brisbane Roar are loc pe 8 nov. 2026 la Campbelltown Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | +3 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | +1 | 4 | ||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 3 | ||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 3 | ||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3 | ||
| 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | ||
| 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 | ||
| 10 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 | ||
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 12 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 0 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDVVE
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.8 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
24 oct.Ela Newcastle Jets1-1
17 oct.Vvs Perth Glory2-1
24 apr.Vvs Wellington Phoenix4-0
19 apr.Dla Adelaide United1-3
12 apr.Dla Perth Glory1-3
EEDDV
10Jucat
1Victories
5Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
23 oct.Vvs Perth Glory2-1
25 apr.Dla Perth Glory1-2
18 apr.Dvs Melbourne City2-3
10 apr.Ela Central Coast Mariners2-2
2 apr.Evs Sydney0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 13 |
| Medie Goluri | 3.38 |
| Ambele Echipe Marchează | 77% |
| Peste 2.5 Goluri | 69% |
| Peste 1.5 Goluri | 85% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Macarthur | 26 | 2 pe meci |
| Brisbane Roar | 18 | 1.38 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Macarthur | 2 (15%) |
| Brisbane Roar | 2 (15%) |
19 dec. 2025A-LeagueMacarthur2-1Brisbane Roar
17 oct. 2025A-LeagueBrisbane Roar1-0Macarthur
4 apr. 2025A-LeagueBrisbane Roar1-5Macarthur
30 nov. 2024A-LeagueMacarthur4-4Brisbane Roar
16 mar. 2024A-LeagueBrisbane Roar1-2Macarthur
18 ian. 2024A-LeagueBrisbane Roar1-3Macarthur
21 oct. 2023A-LeagueMacarthur1-1Brisbane Roar
5 mar. 2023A-LeagueMacarthur3-2Brisbane Roar
8 oct. 2022A-LeagueBrisbane Roar0-0Macarthur
15 apr. 2022A-LeagueMacarthur2-1Brisbane Roar
13 feb. 2022A-LeagueBrisbane Roar3-1Macarthur
9 apr. 2021A-LeagueMacarthur1-2Brisbane Roar
9 feb. 2021A-LeagueBrisbane Roar0-2Macarthur

