DenmarkDanemarca
Cupa DBUCupa Danemarcei
Etapa 16

Lyngby vs Randers FC Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Lyngby Stadion, Kongens Lyngby

Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

35%
35%
30%
LyngbyRemizăRanders FC
Rezultat
Lyngby
35%
Total goluri
Sub 2.5
55%
Ambele echipe marchează
Nu
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Lyngby4
3Remize
13Randers FC
2.35Medie Goluri
35%Ambele Echipe Marchează
35%Peste 2.5
9 aug. 2026Randers FC2-0Lyngby
21 feb. 2025Lyngby0-0Randers FC
6 oct. 2024Randers FC1-1Lyngby
5 mai 2024Lyngby2-1Randers FC
31 mar. 2024Randers FC6-2Lyngby
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Lyngby vs Randers FC: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Lyngby cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Lyngby vs Randers FC?
Ambele echipe marchează: Nu (58% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Lyngby vs Randers FC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Lyngby vs Randers FC?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (55% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Lyngby vs Randers FC?
Lyngby vs Randers FC are loc pe 28 oct. 2026 la Lyngby Stadion.

Informații suplimentare

LyngbyLyngby

Golgeteri principali

R. Tytens
R. TytensFundaș
1Goluri
G. Fraulo
G. FrauloMijlocaș
1Goluri
C. Winther
C. WintherMijlocaș
1Goluri
S. Colyn
S. ColynMijlocaș
1Goluri
F. Gytkjær
F. GytkjærAtacant
1Goluri

Asistențe

Í. Þorvaldsson
Í. ÞorvaldssonAtacant
1Asistențe

Cartonașe

Í. Þorvaldsson
Í. ÞorvaldssonAtacant
20
R. Tytens
R. TytensFundaș
10
C. Winther
C. WintherMijlocaș
10
S. Colyn
S. ColynMijlocaș
10
A. Bøndergaard
A. BøndergaardAtacant
10
Randers FCRanders FC

Golgeteri principali

M. Themsen
M. ThemsenMijlocaș
1Goluri
K. Junker
K. JunkerAtacant
1Goluri
M. Sankoh
M. SankohAtacant
1Goluri

Asistențe

M. Sjølstad
M. SjølstadFundaș
1Asistențe
S. Hansen
S. HansenMijlocaș
1Asistențe

Cartonașe

M. Themsen
M. ThemsenMijlocaș
10
L. Pedersen
L. PedersenMijlocaș
10
Benjamin Örn
Benjamin ÖrnFundaș
10
Amin Al Hamawi
Amin Al HamawiAtacant
10

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Lyngby
VVEDD
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci3
Medie Goluri1.2
Medie Concediate1.8
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

11 oct.Dla Brøndby2-5
18 sept.Dvs Silkeborg IF0-4
13 sept.Evs Sønderjyske1-1
9 sept.Vla VSK Århus2-0
4 sept.Vla Viborg FF2-0
Randers FC
VDVDD
10Jucat
5Victories
0Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci1.5
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci3.2
Medie Goluri1.7
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

11 oct.Dvs Viborg FF0-2
20 sept.Dla Sønderjyske2-4
16 sept.Vla Vendsyssel FF3-1
13 sept.Dvs Odense Boldklub1-2
6 sept.Vla Brøndby3-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri2.35
Ambele Echipe Marchează35%
Peste 2.5 Goluri35%
Peste 1.5 Goluri75%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Lyngby130.65 pe meci
Randers FC341.7 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Lyngby4 (20%)
Randers FC11 (55%)
9 aug. 2026SuperligaRanders FC2-0Lyngby
21 feb. 2025SuperligaLyngby0-0Randers FC
6 oct. 2024SuperligaRanders FC1-1Lyngby
5 mai 2024SuperligaLyngby2-1Randers FC
31 mar. 2024SuperligaRanders FC6-2Lyngby
23 feb. 2024SuperligaRanders FC1-0Lyngby
20 aug. 2023SuperligaLyngby1-0Randers FC
26 feb. 2023SuperligaRanders FC1-0Lyngby
4 sept. 2022SuperligaLyngby0-2Randers FC
7 mar. 2021SuperligaRanders FC1-2Lyngby
6 dec. 2020SuperligaLyngby0-3Randers FC
3 nov. 2019SuperligaRanders FC2-1Lyngby
25 aug. 2019SuperligaLyngby2-0Randers FC
29 apr. 2018SuperligaLyngby1-3Randers FC
1 apr. 2018SuperligaRanders FC2-0Lyngby
19 nov. 2017SuperligaLyngby1-3Randers FC
15 sept. 2017SuperligaRanders FC0-0Lyngby
29 oct. 2016SuperligaLyngby0-2Randers FC
9 sept. 2016SuperligaRanders FC2-0Lyngby
29 oct. 2014Cupa DanemarceiLyngby0-2Randers FC

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.