Etapa 1
Luton vs Forest Green Rovers Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Kenilworth Road, Luton
Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
ÎncredereSfaturi de pariere
LutonRemizăForest Green Rovers
Rezultat
Luton
50%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
1
3.11Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
56%Peste 2.5
31 oct. 2025Luton4-3Forest Green Rovers
28 apr. 2018Luton3-1Forest Green Rovers
16 dec. 2017Forest Green Rovers0-2Luton
21 apr. 2014Luton4-1Forest Green Rovers
24 aug. 2013Forest Green Rovers0-0Luton
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Luton vs Forest Green Rovers?
Modelul nostru prezice Luton cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Luton vs Forest Green Rovers?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Luton vs Forest Green Rovers?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Luton vs Forest Green Rovers?
Luton vs Forest Green Rovers are loc pe 7 nov. 2026 la Kenilworth Road.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
K. PalmerMijlocaș
2Goluri
J. RichardsMijlocaș
1Goluri
G. KoduaAtacant
1Goluri
Asistențe
J. RichardsMijlocaș
1Asistențe
J. ClarkMijlocaș
1Asistențe
N. WellsAtacant
1Asistențe
Cartonașe
G. KoduaAtacant
10
L. WalshMijlocaș
10
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
Fără date
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVDVV
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
24 oct.Vvs Leicester2-1
20 oct.Vvs Barnsley2-1
17 oct.Dla Milton Keynes Dons1-2
10 oct.Vla Wycombe4-1
19 sept.Dvs Bradford0-1
EEDEV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
20 oct.Vvs Chesham United5-0
17 oct.Ela Chesham United0-0
10 oct.Dvs Hartlepool2-4
29 sept.Evs Wealdstone1-1
26 sept.Ela Sutton United3-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 3.11 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 56% |
| Peste 1.5 Goluri | 89% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Luton | 17 | 1.89 pe meci |
| Forest Green Rovers | 11 | 1.22 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Luton | 2 (22%) |
| Forest Green Rovers | 2 (22%) |
31 oct. 2025Cupa FALuton4-3Forest Green Rovers
28 apr. 2018Liga 2Luton3-1Forest Green Rovers
16 dec. 2017Liga 2Forest Green Rovers0-2Luton
21 apr. 2014Liga NaționalăLuton4-1Forest Green Rovers
24 aug. 2013Liga NaționalăForest Green Rovers0-0Luton
9 feb. 2013Liga NaționalăLuton1-1Forest Green Rovers
27 oct. 2012Liga NaționalăForest Green Rovers1-2Luton
20 mar. 2012Liga NaționalăForest Green Rovers3-0Luton
16 aug. 2011Liga NaționalăLuton1-1Forest Green Rovers

