Etapa 12
Lobos Upnfm vs Génesis Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Emilio Williams Agasse, Choluteca
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Lobos UpnfmRemizăGénesis
Rezultat
Lobos Upnfm
45%
Total goluri
Sub 2.5
56%
Ambele echipe marchează
Da
59%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
6
2.33Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
42%Peste 2.5
23 apr. 2026Lobos Upnfm0-1Génesis
2 mar. 2026Génesis0-2Lobos Upnfm
27 sept. 2025Génesis2-3Lobos Upnfm
23 iul. 2025Lobos Upnfm2-1Génesis
12 mar. 2025Lobos Upnfm1-1Génesis
Întrebări Frecvente
Lobos Upnfm vs Génesis: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Lobos Upnfm cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Lobos Upnfm vs Génesis?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (56% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Lobos Upnfm vs Génesis?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Lobos Upnfm vs Génesis?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Lobos Upnfm vs Génesis?
Lobos Upnfm vs Génesis are loc pe 31 oct. 2026 la Estadio Emilio Williams Agasse.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 22 | 8 | +14 | 23 | ||
| 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 16 | 7 | +9 | 21 | ||
| 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 6 | +9 | 21 | ||
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 13 | 9 | +4 | 16 | ||
| 5 | 10 | 2 | 6 | 2 | 8 | 8 | 0 | 12 | ||
| 6 | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 7 | +3 | 11 | ||
| 7 | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | 12 | -4 | 10 | ||
| 8 | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | 17 | -4 | 9 | ||
| 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 9 | ||
| 10 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 19 | -11 | 8 | ||
| 11 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 10 | -3 | 7 | ||
| 12 | 9 | 2 | 0 | 7 | 9 | 21 | -12 | 6 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDVVE
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.2 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
11 oct.Evs CD Marathon0-0
18 sept.Vla Platense FC2-0
13 sept.Vvs Atlético Choloma1-0
6 sept.Dla Real España0-2
29 aug.Dla Juticalpa0-1
DVDED
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
10 oct.Dvs CD Olimpia0-1
19 sept.Evs Olancho0-0
13 sept.Dla CD Motagua0-1
7 sept.Vla Juticalpa3-0
29 aug.Dvs CD Marathon1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 12 |
| Medie Goluri | 2.33 |
| Ambele Echipe Marchează | 33% |
| Peste 2.5 Goluri | 42% |
| Peste 1.5 Goluri | 58% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Lobos Upnfm | 10 | 0.83 pe meci |
| Génesis | 18 | 1.5 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Lobos Upnfm | 3 (25%) |
| Génesis | 6 (50%) |
23 apr. 2026Liga NaționalăLobos Upnfm0-1Génesis
2 mar. 2026Liga NaționalăGénesis0-2Lobos Upnfm
27 sept. 2025Liga NaționalăGénesis2-3Lobos Upnfm
23 iul. 2025Liga NaționalăLobos Upnfm2-1Génesis
12 mar. 2025Liga NaționalăLobos Upnfm1-1Génesis
25 ian. 2025Liga NaționalăGénesis4-0Lobos Upnfm
20 oct. 2024Liga NaționalăLobos Upnfm1-4Génesis
10 aug. 2024Liga NaționalăGénesis3-0Lobos Upnfm
28 apr. 2024Liga NaționalăGénesis1-0Lobos Upnfm
5 mar. 2024Liga NaționalăLobos Upnfm0-0Génesis
18 oct. 2023Liga NaționalăGénesis1-0Lobos Upnfm
19 aug. 2023Liga NaționalăLobos Upnfm1-0Génesis

