Etapa 14
ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
ÎncredereSfaturi de pariere
ŁKS ŁódźRemizăStal Rzeszów
Rezultat
ŁKS Łódź
35%
Total goluri
Peste 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Da
63%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
1
3.5Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
67%Peste 2.5
25 apr. 2026ŁKS Łódź2-1Stal Rzeszów
18 oct. 2025Stal Rzeszów1-4ŁKS Łódź
4 mai 2025ŁKS Łódź5-0Stal Rzeszów
26 oct. 2024Stal Rzeszów2-4ŁKS Łódź
12 mar. 2023ŁKS Łódź1-0Stal Rzeszów
Întrebări Frecvente
ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice ŁKS Łódź cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów?
Ambele echipe marchează: Da (63% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów?
ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów are loc pe 8 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 19 | 9 | +10 | 21 | ||
| 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 19 | 14 | +5 | 21 | ||
| 3 | 12 | 6 | 2 | 4 | 19 | 17 | +2 | 20 | ||
| 4 | 12 | 6 | 1 | 5 | 22 | 19 | +3 | 19 | ||
| 5 | 12 | 5 | 3 | 4 | 18 | 11 | +7 | 18 | ||
| 6 | 11 | 6 | 0 | 5 | 19 | 15 | +4 | 18 | ||
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 14 | 11 | +3 | 18 | ||
| 8 | 11 | 5 | 3 | 3 | 14 | 11 | +3 | 18 | ||
| 9 | 12 | 4 | 6 | 2 | 20 | 20 | 0 | 18 | ||
| 10 | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 20 | -5 | 17 | ||
| 11 | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | 15 | -1 | 15 | ||
| 12 | 12 | 4 | 2 | 6 | 16 | 16 | 0 | 14 | ||
| 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | 15 | -2 | 13 | ||
| 14 | 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | 27 | -11 | 13 | ||
| 15 | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | 17 | -4 | 12 | ||
| 16 | 12 | 3 | 3 | 6 | 8 | 13 | -5 | 12 | ||
| 17 | 11 | 1 | 8 | 2 | 13 | 15 | -2 | 11 | ||
| 18 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | 20 | -7 | 11 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVDDV
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
18 oct.Vvs Podbeskidzie1-0
11 oct.Dvs Ruch Chorzów0-2
19 sept.Dla Pogoń Grod. Mazowiecki0-2
11 sept.Vla Puszcza Niepołomice2-1
6 sept.Ela Arka Gdynia1-1
VVVDV
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
18 oct.Vla Pogoń Siedlce4-3
12 oct.Dvs Lechia Gdańsk1-2
19 sept.Vla Miedz Legnica3-2
13 sept.Vla Odra Opole1-0
5 sept.Vvs Polonia Varșovia2-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 6 |
| Medie Goluri | 3.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 67% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| ŁKS Łódź | 16 | 2.67 pe meci |
| Stal Rzeszów | 5 | 0.83 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| ŁKS Łódź | 2 (33%) |
| Stal Rzeszów | 1 (17%) |
25 apr. 2026I LigaŁKS Łódź2-1Stal Rzeszów
18 oct. 2025I LigaStal Rzeszów1-4ŁKS Łódź
4 mai 2025I LigaŁKS Łódź5-0Stal Rzeszów
26 oct. 2024I LigaStal Rzeszów2-4ŁKS Łódź
12 mar. 2023I LigaŁKS Łódź1-0Stal Rzeszów
14 aug. 2022I LigaStal Rzeszów1-0ŁKS Łódź

