Etapa 15
Livingston vs Morton Pronostic și Sfaturi de Pariuri
The Home of the Set Fare Arena, Livingston
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
LivingstonRemizăMorton
Rezultat
Livingston
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
7
2.74Medie Goluri
58%Ambele Echipe Marchează
47%Peste 2.5
11 sept. 2026Morton1-4Livingston
12 apr. 2025Morton1-2Livingston
25 feb. 2025Livingston3-2Morton
7 dec. 2024Morton0-0Livingston
24 aug. 2024Livingston1-1Morton
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Livingston vs Morton?
Modelul nostru prezice Livingston cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Livingston vs Morton?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Livingston vs Morton?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Livingston vs Morton?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Când și unde se joacă Livingston vs Morton?
Livingston vs Morton are loc pe 14 nov. 2026 la The Home of the Set Fare Arena.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 7 | +10 | 25 | ||
| 2 | 13 | 7 | 3 | 3 | 20 | 9 | +11 | 24 | ||
| 3 | 13 | 6 | 6 | 1 | 15 | 7 | +8 | 24 | ||
| 4 | 13 | 7 | 2 | 4 | 13 | 12 | +1 | 23 | ||
| 5 | 13 | 6 | 2 | 5 | 18 | 11 | +7 | 20 | ||
| 6 | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 | 16 | +1 | 19 | ||
| 7 | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 14 | -1 | 15 | ||
| 8 | 13 | 3 | 2 | 8 | 7 | 22 | -15 | 11 | ||
| 9 | 12 | 3 | 1 | 8 | 12 | 20 | -8 | 10 | ||
| 10 | 13 | 2 | 1 | 10 | 8 | 22 | -14 | 7 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDEVV
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
30 oct.Vla Stenhousemuir3-0
24 oct.Vvs Arbroath1-0
17 oct.Ela Dunfermline Athletic0-0
10 oct.Dvs Partick Thistle1-2
3 oct.Dvs Ayr United1-2
DDVVV
10Jucat
3Victories
1Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
31 oct.Vla Partick Thistle3-2
17 oct.Vvs Queen's Park2-0
10 oct.Vla Arbroath2-1
3 oct.Dvs Raith Rovers1-2
25 sept.Dla Inverness CT0-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 19 |
| Medie Goluri | 2.74 |
| Ambele Echipe Marchează | 58% |
| Peste 2.5 Goluri | 47% |
| Peste 1.5 Goluri | 68% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Livingston | 27 | 1.42 pe meci |
| Morton | 25 | 1.32 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Livingston | 4 (21%) |
| Morton | 6 (32%) |
11 sept. 2026CampionatMorton1-4Livingston
12 apr. 2025CampionatMorton1-2Livingston
25 feb. 2025CampionatLivingston3-2Morton
7 dec. 2024CampionatMorton0-0Livingston
24 aug. 2024CampionatLivingston1-1Morton
7 apr. 2018CampionatLivingston3-2Morton
13 mar. 2018CampionatLivingston1-1Morton
27 feb. 2018CampionatMorton0-1Livingston
26 aug. 2017CampionatMorton0-1Livingston
9 apr. 2016CampionatMorton2-1Livingston
1 mar. 2016CampionatLivingston0-0Morton
7 nov. 2015CampionatMorton1-0Livingston
5 sept. 2015CampionatLivingston2-4Morton
5 apr. 2014CampionatMorton2-0Livingston
18 ian. 2014CampionatLivingston0-1Morton
23 nov. 2013CampionatMorton1-5Livingston
14 sept. 2013CampionatLivingston2-2Morton
20 apr. 2013CampionatLivingston0-2Morton
19 ian. 2013CampionatMorton2-1Livingston

