Etapa 9
Levadiakos vs Aris Thessaloniki Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Levadia Municipal Stadium, Levaja
Pronosticurile noastre: Aris Thessaloniki — Câștigă (47%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Handicap asiatic
Aris Thessaloniki -0.25
@ 1.28
78%
ÎncredereSfaturi de pariere
LevadiakosRemizăAris Thessaloniki
Rezultat
Aris Thessaloniki
@ 1.79
48%
Total goluri
Cea mai bună valoareSub 2.5
@ 1.71
55%
Ambele echipe marchează
Nu
@ 1.84
51%
Dublă șansă
Remiză/Afara
@ 1.24
38%
Handicap asiatic
H. Oaspeți -0.25
@ 1.28
78%
Primul Timp
Remiză
@ 1.98
43%
HT/FT
Remiză/Oaspete
@ 4.75
21.1%
Scor exact
0:1
@ 5.70
17.5%
Piețe suplimentare
Total corner-uri
Sub 9.5
@ 1.58
58.2%
Cartonașe totale
Peste 3.5
@ 1.24
75.4%
Goleador oricând
Loren Moron
44.4%@ 2.25
Rafa Mir
42.0%@ 2.38
Christian Kouame
38.5%@ 2.60
Migouel Alfarela
36.4%@ 2.75
Tinotenda Kadewere
34.7%@ 2.88
Armindo Bruma
32.3%@ 3.10
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
6
3.06Medie Goluri
69%Ambele Echipe Marchează
56%Peste 2.5
17 mai 2026Aris Thessaloniki3-0Levadiakos
5 apr. 2026Levadiakos1-1Aris Thessaloniki
25 ian. 2026Aris Thessaloniki2-2Levadiakos
26 oct. 2025Levadiakos1-1Aris Thessaloniki
16 feb. 2025Levadiakos4-1Aris Thessaloniki
Cote
| Casa de pariuri | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.80 | 3.32 | 1.98 |
| Bet365 | 2.75 | 3.50 | 1.40 |
| Betano | 2.62 | 3.45 | 1.45 |
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Levadiakos vs Aris Thessaloniki?
Modelul nostru prezice Aris Thessaloniki cu 48% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Levadiakos vs Aris Thessaloniki?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (55% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Levadiakos vs Aris Thessaloniki?
Ambele echipe marchează: Nu (51% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Levadiakos vs Aris Thessaloniki?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 38% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Care este cel mai bun pariu pentru Levadiakos vs Aris Thessaloniki?
Recomandarea noastră principală este Sub 2.5 cu 55% încredere.
Când și unde se joacă Levadiakos vs Aris Thessaloniki?
Levadiakos vs Aris Thessaloniki are loc pe 1 nov. 2026 la Levadia Municipal Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
M. VichosFundaș
20
I. KostiMijlocaș
20
I. TsivelekidisFundaș
20
Mohamed ElnenyMijlocaș
11
A. PanteaFundaș
10
Golgeteri principali
FabianoFundaș
4Goluri
C. KouaméAtacant
3Goluri
U. RačićMijlocaș
1Goluri
B. GarréMijlocaș
1Goluri
J. PétrisFundaș
1Goluri
Asistențe
U. RačićMijlocaș
3Asistențe
B. GarréMijlocaș
2Asistențe
J. PétrisFundaș
1Asistențe
BrumaAtacant
1Asistențe
O. BoussaidMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
B. ŠutaloFundaș
30
FabianoFundaș
20
B. GarréMijlocaș
20
J. PétrisFundaș
20
T. KadewereAtacant
20
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EDDEE
10Jucat
1Victories
3Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.6 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 1.9 |
| Medie Goluri | 0.3 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 10% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 90% |
Meciuri Recente
24 oct.Ela Asteras Tripolis0-0
17 oct.Evs Volos NFC0-0
11 oct.Dla Iraklis 19080-2
20 sept.Dvs Olympiakos Pireu0-1
13 sept.Ela Kifisia0-0
DEVVV
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 1.8 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
25 oct.Vvs Atromitos3-1
18 oct.Vla Kifisia2-1
11 oct.Vvs Volos NFC3-2
19 sept.Evs Iraklis 19080-0
13 sept.Dla PAOK0-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 16 |
| Medie Goluri | 3.06 |
| Ambele Echipe Marchează | 69% |
| Peste 2.5 Goluri | 56% |
| Peste 1.5 Goluri | 94% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Levadiakos | 20 | 1.25 pe meci |
| Aris Thessaloniki | 29 | 1.81 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Levadiakos | 1 (6%) |
| Aris Thessaloniki | 4 (25%) |
17 mai 2026Superligă 1Aris Thessaloniki3-0Levadiakos
5 apr. 2026Superligă 1Levadiakos1-1Aris Thessaloniki
25 ian. 2026Superligă 1Aris Thessaloniki2-2Levadiakos
26 oct. 2025Superligă 1Levadiakos1-1Aris Thessaloniki
16 feb. 2025Superligă 1Levadiakos4-1Aris Thessaloniki
3 nov. 2024Superligă 1Aris Thessaloniki3-1Levadiakos
21 dec. 2022Superligă 1Levadiakos1-1Aris Thessaloniki
21 aug. 2022Superligă 1Aris Thessaloniki3-0Levadiakos
27 ian. 2019Superligă 1Levadiakos1-0Aris Thessaloniki
17 sept. 2018Superligă 1Aris Thessaloniki2-0Levadiakos
26 ian. 2014Superligă 1Levadiakos4-3Aris Thessaloniki
15 sept. 2013Superligă 1Aris Thessaloniki1-1Levadiakos
10 mar. 2013Superligă 1Aris Thessaloniki4-0Levadiakos
10 nov. 2012Superligă 1Levadiakos2-1Aris Thessaloniki
29 ian. 2012Superligă 1Aris Thessaloniki2-1Levadiakos
18 ian. 2012Superligă 1Levadiakos1-1Aris Thessaloniki

