Etapa 13
Leones Negros UDG vs Alebrijes de Oaxaca Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Jalisco, Guadalajara
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
11Remize
4
2.5Medie Goluri
65%Ambele Echipe Marchează
40%Peste 2.5
18 oct. 2026Leones Negros UDG1-2Alebrijes de Oaxaca
28 mar. 2026Alebrijes de Oaxaca1-1Leones Negros UDG
18 oct. 2025Leones Negros UDG0-1Alebrijes de Oaxaca
16 mar. 2025Leones Negros UDG3-2Alebrijes de Oaxaca
29 sept. 2024Alebrijes de Oaxaca2-2Leones Negros UDG
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Leones Negros UDG vs Alebrijes de Oaxaca?
Leones Negros UDG vs Alebrijes de Oaxaca are loc pe 18 oct. 2026 la Estadio Jalisco.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEDVD
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.6 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
18 oct.Dvs Alebrijes de Oaxaca1-2
4 oct.Vvs Dorados6-3
20 sept.Dla Monarcas0-2
13 sept.Evs CA La Paz2-2
16 aug.Vvs CDS Tampico Madero4-0
EDDVV
10Jucat
5Victories
1Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
18 oct.Vla Leones Negros UDG2-1
9 oct.Vvs Correcaminos UAT2-1
20 sept.Dla Cancún0-3
6 sept.Dla Monarcas1-4
28 aug.Evs Tapatío1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 65% |
| Peste 2.5 Goluri | 40% |
| Peste 1.5 Goluri | 80% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Leones Negros UDG | 28 | 1.4 pe meci |
| Alebrijes de Oaxaca | 22 | 1.1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Leones Negros UDG | 4 (20%) |
| Alebrijes de Oaxaca | 4 (20%) |
18 oct. 2026Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG1-2Alebrijes de Oaxaca
28 mar. 2026Liga de Expansiune MXAlebrijes de Oaxaca1-1Leones Negros UDG
18 oct. 2025Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG0-1Alebrijes de Oaxaca
16 mar. 2025Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG3-2Alebrijes de Oaxaca
29 sept. 2024Liga de Expansiune MXAlebrijes de Oaxaca2-2Leones Negros UDG
15 feb. 2024Liga de Expansiune MXAlebrijes de Oaxaca0-3Leones Negros UDG
4 aug. 2023Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG5-0Alebrijes de Oaxaca
15 mar. 2023Liga de Expansiune MXAlebrijes de Oaxaca2-2Leones Negros UDG
26 iun. 2022Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG0-0Alebrijes de Oaxaca
20 ian. 2022Liga de Expansiune MXAlebrijes de Oaxaca1-1Leones Negros UDG
29 aug. 2021Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG1-1Alebrijes de Oaxaca
15 apr. 2021Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG1-1Alebrijes de Oaxaca
19 aug. 2020Liga de Expansiune MXAlebrijes de Oaxaca1-0Leones Negros UDG
24 ian. 2020Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG1-0Alebrijes de Oaxaca
4 aug. 2019Liga de Expansiune MXAlebrijes de Oaxaca2-0Leones Negros UDG
24 feb. 2019Liga de Expansiune MXAlebrijes de Oaxaca1-1Leones Negros UDG
15 sept. 2018Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG1-1Alebrijes de Oaxaca
22 apr. 2018Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG1-1Alebrijes de Oaxaca
20 apr. 2018Liga de Expansiune MXAlebrijes de Oaxaca2-2Leones Negros UDG
4 feb. 2018Liga de Expansiune MXAlebrijes de Oaxaca1-2Leones Negros UDG

