Etapa 14
Lech Poznań vs Zagłębie Lubin Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Stadion Poznan
Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
ÎncredereSfaturi de pariere
Lech PoznańRemizăZagłębie Lubin
Rezultat
Lech Poznań
50%
Total goluri
Peste 2.5
57%
Ambele echipe marchează
Da
59%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
6
2.71Medie Goluri
76%Ambele Echipe Marchează
59%Peste 2.5
15 mar. 2026Zagłębie Lubin0-1Lech Poznań
12 sept. 2025Lech Poznań1-2Zagłębie Lubin
23 feb. 2025Lech Poznań3-1Zagłębie Lubin
17 aug. 2024Zagłębie Lubin0-1Lech Poznań
10 feb. 2024Lech Poznań2-0Zagłębie Lubin
Întrebări Frecvente
Lech Poznań vs Zagłębie Lubin: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Lech Poznań cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Lech Poznań vs Zagłębie Lubin?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Lech Poznań vs Zagłębie Lubin?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Lech Poznań vs Zagłębie Lubin?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (57% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Lech Poznań vs Zagłębie Lubin?
Lech Poznań vs Zagłębie Lubin are loc pe 7 nov. 2026 la Stadion Poznan.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
M. IshakAtacant
10
Golgeteri principali
J. SypekMijlocaș
1Goluri
M. RegułaAtacant
1Goluri
Asistențe
J. SypekMijlocaș
1Asistențe
M. GrzybekMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
F. SzymczakAtacant
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVDVE
10Jucat
6Victories
1Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.9 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 4 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Medie Concediate | 1.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
22 oct.Evs Sunderland1-1
18 oct.Vvs Korona Kielce6-1
15 oct.Dvs Bayer Leverkusen0-4
10 oct.Vla Śląsk Wrocław4-1
20 sept.Vvs Radomiak Radom5-1
VDDVE
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
23 oct.Ela Motor Lublin2-2
18 oct.Vvs Jagiellonia Białystok1-0
10 oct.Dla Cracovia Cracovia1-3
20 sept.Dvs Wisła Płock0-2
15 sept.Vla Raków Częstochowa3-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 17 |
| Medie Goluri | 2.71 |
| Ambele Echipe Marchează | 76% |
| Peste 2.5 Goluri | 59% |
| Peste 1.5 Goluri | 82% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Lech Poznań | 24 | 1.41 pe meci |
| Zagłębie Lubin | 22 | 1.29 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Lech Poznań | 4 (24%) |
| Zagłębie Lubin | 1 (6%) |
15 mar. 2026EkstraklasaZagłębie Lubin0-1Lech Poznań
12 sept. 2025EkstraklasaLech Poznań1-2Zagłębie Lubin
23 feb. 2025EkstraklasaLech Poznań3-1Zagłębie Lubin
17 aug. 2024EkstraklasaZagłębie Lubin0-1Lech Poznań
10 feb. 2024EkstraklasaLech Poznań2-0Zagłębie Lubin
6 aug. 2023EkstraklasaZagłębie Lubin1-1Lech Poznań
19 feb. 2023EkstraklasaLech Poznań1-2Zagłębie Lubin
7 aug. 2022EkstraklasaZagłębie Lubin1-1Lech Poznań
21 mai 2022EkstraklasaLech Poznań2-1Zagłębie Lubin
5 dec. 2021EkstraklasaZagłębie Lubin2-3Lech Poznań
5 feb. 2021EkstraklasaLech Poznań0-0Zagłębie Lubin
21 aug. 2020EkstraklasaZagłębie Lubin2-1Lech Poznań
6 iun. 2020EkstraklasaZagłębie Lubin3-3Lech Poznań
25 oct. 2019EkstraklasaLech Poznań1-2Zagłębie Lubin
4 mai 2019EkstraklasaLech Poznań1-1Zagłębie Lubin
8 feb. 2019EkstraklasaLech Poznań1-2Zagłębie Lubin
26 aug. 2018EkstraklasaZagłębie Lubin2-1Lech Poznań

